Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy kis piackutatás! Milyen...

Egy kis piackutatás! Milyen dolgokat vásároltok szivesen a kedvenc filmeitekhez/sorozatotokhoz/animéitekhez kapcsolódóan?

Figyelt kérdés

Ugy gondoltam belekezdenék egy ilyen jellegű vállalkozást, grafikushoz méltó izléses termékekkel.

Persze csak ha van rá igény, nagy létszámban.


2021. márc. 17. 20:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Én dekoratívnak látom az értelmét. Hogy annak jó. Jól néz ki a lakásod, reggel mikor felkelsz az első amit megpillanthatsz egy olyan filmnek a festménye ami sokat jelent neked. Ami akár megváltoztatta a gondolkodás módodatt.

Vagy hordhatnád, mert büszke lehetsz arra, h milyen ember lettél a film után. Mert ugyebár vmit változtatt az emberen. A nőknek rengeteg tákájuk van és bár elegánsak egy filmes táska is lehet az,persze akkor a minta kicsiben van. Van egy főzös anime: shokugeki no soma (vmi ilyesmi) na arról nekem kéne egy óriás matrica a konyhába...

Szóval rengeteg ötletem lenne, csak az a lényeg, h vegyék.

Hisz nem akarok egy olyan pulover mintát készíteni, amit nem vesznek meg és én sem szeretem a mintát. Ez a kivánság lista esetén fordulna elő, amit szeretnék is bevezetni.

2021. márc. 18. 08:29
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért ennyire nem változtatnak meg a filmek, vagy nem tudom... Nekem egyáltalán nem kéne animés matrica a konyha falára, és filmes táskát sem szeretnék. Nem tudom ki hogy van ezzel.
2021. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed! 🙏


Akkor úgy látszik, nem mindenkit. Mondjuk attól is függ h milyen témájut nézel. Én pl. Csak tanulságosat tudok nézni, de vki meg egy olyat néz amitől nekem leszárad az agyam, mert egyszerűen annyira értelmetlen volt, h csak az idö ment vele. Mégis felruházza magát a sorozattal kapcsolatos dolgokkal 🥴 persze nem baj, így megtudtam h nem mindenkit érdekelnek annyira vagy hasonló.

Tákából mit gondolsz #12-es egy vászontáskára? 🤔 hasznos abból a szempontból miket felsoroltam már és egyre népszerűbb lesz.

2021. márc. 18. 09:41
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ilyesmibe belekezdesz, akkor nem előre, nagy mennyiségben legyártott cuccokban érdemes gondolkodni, hanem egyedi megrendelések vállalásában. Máskülönben a nyakadon maradnak.

Vagy olyasmiket kell gyártani, amik univerzálisan minden (vagy majdnem minden) embert megszólítanak, és nem ennyire specifikusak.


Amúgy én egyedül a hús-vér pasikat venném meg néha sorozatokból, de őket sajna még te sem fogod tudni legyártani. :)

Talán az egyetlen filmes cucc, amit megvennék, felnőtt létemre is, egy az eredetihez hasonló Tévé maci.

2021. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Igen, lehet nem kéne előre gyártani, de vmivel hirdetni kéne🤔 elöszőr vmi értéked adok ami nem fölös költség nekem se. De vhogy bele kell kezdeni.

És mire gondolsz, hogy specifikus téma? Mivel olyannak nem kéne lennie, h minden embert megszólít. Olyan nincs. Kell egy célközönség. Itt pl a film fanok.

De persze nem baj ha nem jön össze az üzlet, van ennél értelmesebb tervem is. Csak még tini vagyok 😁 és ki kell tanuljam a szakmát iskolán kívül, mert ott aztán nem tanítanak arra ami ténylegesen kell 🥴

2021. márc. 18. 12:40
 16/19 anonim ***** válasza:

De, vannak témák, amik minden embert megszólítanak, pl. szezonális ünnepek, karácsony, húsvét, Valentin-nap, anyák napja. És olyan általános, főleg gyerekkori élmények, amik a legtöbb embernek jelentenek valamit, korától függetlenül.

A filmek, sorozatok szerintem amiatt nem jelentenek jó témát, mert végtelen mennyiségben jelennek meg, merülnek feledésbe, nincs már az, mint 30 éve, amikor volt két tévéadó, nem volt internet, és a sorozat kb a Szomszédokban és a Dallasban merült ki.

Ekkora filmes piacon, ami most van, nincsenek univerzális témák. Talán csak a Csillagok Háborúja, Indiana Jones, és pár hasonló nagy klasszikus. De azokhoz meg eleve annyi ajándéktárgyat gyártanak, hogy csak kevesen fogják éppen a tiédet megvenni.

2021. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Hm igy igaz. 🤔

Ez így akk nagyon benéztem. Mert eleve csak ázsiai fanoknak szólt volna így terjesztettem ki akkor mindenre. És ha ezt te nem mondod #16 akkor rengeteg pénzt dobtam volna ki valószínű 😳 nagyon nagyott bukhattam volna.

Szóval ezer hála és köszönet a felvilágosításért.🙏

2021. márc. 18. 13:46
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az ötlet nagyon jó, csak a témaválasztás nem az, vagy legalábbis nem lehet csak erre korlátozni. Javaslom, nézz körül a Meskán, a Vaterán is. Sok hozzád hasonló kreatív-hobbi alkotó árulja ott a termékeit.

Nem életképtelen az ötleted, csak szélesítsed a látókörödet, abban, hogy miket csinálsz.

2021. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
25%

Szia!

Én személy szerint bögrére, kitúzőre, telefontokra, és esetleg 1-1 pulcsira adok ki szívesen pénzt. Mondjuk azt nagyon bírnám, ha tudnék Életrevalók filmrészletes hűtőmágnest venni pl :) De nem tudom az ilyen mennyire kivitelezhető.

Amúgy sok sikert, ha belekezdesz! És ha ugyan 1 év múla is, tök jó lenne, ha bedobnád majd ide az elérhetőséged, ahol le lehetne adni a rendeléseket :)

2021. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!