Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyám miért húz jobban a...

Anyám miért húz jobban a pasijahoz, anyjához mint hozzám?

Figyelt kérdés
A mi kapcsolatunk a faszi miatt romlott meg leginkább. Ez kB vissza vezethető 15 évvel ezelőttig vagy több is lehet. Sose volt nekem szimpatikus, mellesleg mindig csak bántott vagy lelkileg vagy testileg. Mivel mi anyámmal másik városba költözünk azóta vannak együtt. Itt ismerkedett meg anyám vele. Azóta lelki terror an is vagyok, voltam tartva, akár külföldön éltem barátnőmmel akár itthon. Ha a lelki terror nem jött osze (megszivtam magam) akkor jött a testi bántalmazás! Falnak nyomott, gyomorszajon ütött ököllel, de fel jelenteni nem tudtam alig voltam 13-14. Ezt akkor us azért kaptam mert anyámmal ősze vesztem valamin, de azt se értem mai napig mi köze hozzá. Anyám csak vele tud vissza élni semmi más nincs neki, rokonság se, otthagyta mindenki, de már én se keresem! Itt vagyok jelenleg 30 éves, anyam beteg (több baja is van de nem látszik rajta!!! Meg se mondaná senki) én a vírus miatt kénytelen voltam haza költözni hozzá azóta meg rosszabb a kapcsolatunk. Akárki volt sose tetszett neki, már együtt éltem az utolsó al aki volt akkor az volt a baja nem lát (eddig nem tudott megturni se maga mellett) ezt se értem. 30 leszek lassan, és a pasi nem bír magával. Volt nem rég egy elég komoly nézet eltérések anyámmal, fel jött és nekem jött egy hajszál híján, egy masas velem, de egy nagy darab alatt, én felé akkora vagyok mint ő. Velem mer kemenykedbi? Ha bármikor valami gáz volt, hirtelen el tűnt, nekem kellett menni... Akkor miről is beszélünk? Van esetlen valaki hasonló helyzetben? Vagy tudtok tanácsot adni? Sajnos a munka helyem meg szűnt, a vállalkozásom an sem dolgozgatok így kénytelen vagyok anyámnak lakni meg egy darabig.
2021. márc. 18. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Kérdezd meg tőle!
2021. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy bántalnazó pszichopata vagy nárcisztikus személyiségzavaros a férfi. Anyukádnál is súlyos zavarok vannak Valószínű hogy őt is bántalmazza. De nekem anyukád is bántalmazó személynek tűnik a leírásod alapján.

Neked az a feladatod hogy akár takarításból, bármiből megélj és eltűnj onnan.

2021. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2#az hogy anyámat is bántalmazta ez kérlek szépen fel merült vennem is kB fel éve mikor nekem jött. Ha velem meg csinálta gyanitottam vele is! És a legszomkrubb nem lehet tőle de anyám nem is akar megszabadulni
2021. márc. 18. 19:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Anyám nem volt ilyen anno ez a vicc az egészben
2021. márc. 18. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Es anyad hagyta hogy usson teged?

En anyad helyebe elvagtam volna a torkat, nem viccelek.

2021. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!