Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legfurább...

Mi volt eddig a legfurább privát beszélgetésetek gyakorin?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mikkel lehet itt találkozni. Ha cikinek érzed leírhatod privátban is :D

18/F ha ez bárkit is érdekel



2021. márc. 20. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy csaj, aki szadistákat keresett. Azt szerette volna, hogy valaki szex közben megölje. Nyilván nem tettem volna meg, de érdekeltek a gondolatai.
2021. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kérdés ami a felvilágosításról szólt, hogy a lány nem értette, hogy miért van erre szükség. Oda kommenteltem hogy én fel fogom világosítani a gyerekeimet ha már olyan idősek lesznek. Erre rámírt egy 13 évesnek vallott kisfiú, hogy őt nem világosította fel senki és lennének kérdései. Pár kérdésre válaszoltam, de nagyon fura volt az egész. Aztán mikor mondtam hogy többet nem akarok, akkor meg még én voltam a szar amiért nem segítek neki :D Szerintem amúgy egy idősebb pasi volt, csak azt hitte én majd részletes bemutatót tartok neki az önkielégítésről és társairól :D
2021. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy szülő-gyerek kapcsolatos kérdés alá írtam, majd privátban írt valaki, hogy szeretne mélyebben beszélgetni a szülő-gyerek kapcsolatokról. Oké, gondoltam lesz egy jó beszélgetőpartnerem... hát aztán az a "mélyebb beszélgetés" kb. 2 üzenetváltás után ott kötött ki, hogy én megbeszélem-e anyámmal a szexuális életemet :DD
2021. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Adjak tippeket - ötleteket pózokra -, hogyan tudna könnyebben teherbe esni.
2021. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4

Remelem,hogy azok szamara a 69-et ajanlottad!

2021. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5, :-D (kitöröltem, tiltottam.)
2021. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hasonlóan jártam mint 2 es válaszoló
2021. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb itteni normálisnak tűnő beszélgetésből a végén mindig kiderül, hogy valamilyen fétises, magányos szexuálisan frusztrált illető van a másik oldalon. Sajnos. Pedig én tényleg szeretek beszélgetni.
2021. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8

Megy a beszélgetés jól, majd egyszer csak közlik, hogy fétisük van? Nem tudom pontosan hogy értetted ezt és nem tudom értelmesen elképzelni xd Mondasz egy ilyen példát?

2021. márc. 20. 20:24
 10/13 anonim ***** válasza:

Hitgyülis pl párszor már megtalált privátban is. Eleinte még válaszoltam, de aztán ráuntam. Volt az MLM-es nyomuló, aki többször megtalál, hogy valami exkluzív klubnak beállított MLM-es cuccokra szervezzen be.

Régebben volt egy csaj, akivel nagyon sokáig beszélgettem párkapcsolati problémákról, de mindenáron szexelni akart volna.

2021. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!