Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legfurább...

Mi volt eddig a legfurább privát beszélgetésetek gyakorin?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mikkel lehet itt találkozni. Ha cikinek érzed leírhatod privátban is :D

18/F ha ez bárkit is érdekel



2021. márc. 20. 13:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Persze, mondok példát szívesen. Van bőven. Szóval, válaszolok egy párkapcsolati témát taglaló kérdésre. Teljesen ártalmatlan kérdés, amik itt gyakran szoktak lenni "mikor ismertétek meg a férjetek, feleségetek?" Válaszolok, leírom hogy igen hamar, első kapcsolatomból lett házasság. Jön a privát, gratuláció, csodálkozás, jaj de jó, ez miylen ritka stb stb. Válaszolok, mert miért ne, ártalmatlan üzenet. Erre megint jön valami válasz, mióta vagyunk együtt, van e gyerek, stb. Na, erre már jön a nem ideillő újabb kérdés, milyen a szexuális életünk, mekkora a férjem farka és hasonlók. Igen, ezek teljesen random, egy normális válaszra érkeznek. Na, itt szoktam tiltani mindenkit, de mostanság inkább óvatosabb vagyok a privátokkal és nem nagyon válaszolok senkinek.
2021. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Valaki elküldött a jóéletbe - azt sem tudom, miért.
2021. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Pisis kérdések 😀
2023. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!