Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kellene leszoknom...

Hogyan kellene leszoknom arról, hogy ne legyek fel éjszaka 2-ig?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanság otthonról dolgozok, így nem kell 4:30-kor kelnem, és azóta minden este sokáig felvagyok, nyomkodom a telefont. Hogyan hagyjam ezt abba?
2021. márc. 20. 23:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Altatóval.
2021. márc. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Kelj korán, akkor is, ha nem szükséges. Akkor talán majd elég fáradt leszel, hogy hamarabb elaludj.
2021. márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Altatóra nincs szükségem, mert tudnék aludni, de egyszerűen nem tudom letenni azt a nyomorult telefont.
2021. márc. 20. 23:36
 4/17 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam, hogy kellene venni egy nyomógombos telefont, amin van internet, hátha azon már nem lógnék ennyit
2021. márc. 20. 23:38
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból olyan beállítottságú vagy, aki este aktív, és reggel szeret soká aludni, akkor nehéz lesz. Tapasztalat. Az elmúlt napokban viszonylag korán keltem (8-kor 10 helyett), mégsem fekszem le 2 előtt azóta sem.
2021. márc. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mostanában 7-kor kelek, úgyhogy nem alszok sokat sem, de majd elzárom valahová a telefont, hogy ne nyomkodjam.
2021. márc. 20. 23:41
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Sehogy. Mindent próbáltam már, mi ilyen beállítottságúak vagyunk. Hajnali 3-kor megyek aludni és délben kelek. Próbáltam lefárasztani magam, de hiába, 10 körül olyan löketet generál a testem, hogy pörgök mint a ringlispíl. Természetes nyugtatók, mintha meg sem érezném éjjel. Viszont nappal hulla vagyok. Mint aki egy 90 éves öregasszony és ott esne össze. Szeretem a napot, a napsütést, de nappal majd bealszom. Próbáltam már egy éjjelt átaludni, de semmi, 10-kor megint az a löket. Jelenleg már úgy vagyok, hogy tervezek Kanadába vagy Új-Zélandra költözni, hogy ott úgyis akkor van nappal amikor itt éjjel.
2021. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%

Ugye alszol már?

TESZED LE!

2021. márc. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A kérdezőről nemtudom, gondolom olyan fél óra múlva. Én viszont nem. Semmi kedvem a holnapi naphoz, hogy leordítsanak, mert nem csináltam amit kellett volna. Sőt semmit sem csináltam ma. Jelenleg fájdalommentes öngyilkosságot gogglezom. 7-es voltam.
2021. márc. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam mindent, koffein reggel, altató este, korán kelni és kibírni estig, melatonintabletta, fényterápia, rendszeresen sportolok, az sem tud eléggé lefárasztani eléggé. Ha sikerül is, pár nap után, legfeljebb a hétvégén mindig visszaáll. Dolgoztam hajnali 6-kor kelve, szombaton már ugyanúgy délben keltem...


Szép és jó korán kelésre nevelni az embereket, szükséges is, mert ez a rohadt világ erre van berendezkedve, de egyébként senki sem mondta, hogy csak az a normális.

2021. márc. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!