Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek fenéken egy...

Fiúk! Szerintetek fenéken egy világos pigmentfolt nézhet ki jól?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom, most hogy közeleg a nyár, hogy fürdőnadrágot vegyek vagy nyugodtan vehetek e egy csinosabb fürdőbugyit ugyanis nagyon bizonytalan vagyok. Nem tudom hogy gáz rejtsem el vagy ne is fogalkozzak vele. Egy kicsit világosabb színű pigmentfolt van a fenekem bal részén, és nem tudom eldönteni hogy ennek ellenére is nézhetek-e ki jól a bikinikben. Sokan mondják hogy nem észrevehető vagy hogy egyedi valaki még mondta, hogy a kerek fenekem formájához kifejezetten jól néz ki. Fiúk, szerintetek így is lehetek vonzó fürdőruhában? Vagy nem gáz? Titeket nem zavarna? Így is jól nézhet ki?

2021. márc. 21. 16:26
A kérdező szavazást indított:
pigmentfolt nélkül jobban nézne ki
így is ugyan olyan jól nézhet ki
nekem pigment folttal még jobban is tetszene
más gondolatom van, megírom kommentben
12 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha kerek a feneked akkor tök mindegy, de nyilván jobb nélküle.
2021. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Abból kiindulva, hogy a napbarnított bőrön is tetszik, ha ott van a bikini miatti fehér rész, szerintem a folt is nézhet ki jól. De ízlések és pofonok, ne az érdekeljen, hogy idegenek mit mondanak. :D
2021. márc. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem gondolom hogy zavarna bárkit is, pláne ha szép kerek feneked van

Az ilyen kisebb bőrhibánál vagy pl. a narancsbőrnél engem sokkal jobban zavar ha valaki a zsíros, túlsúlyos, löttyed fenekére húz fel valami "szexi" fürdőbugyit mindenféle önkritika nélkül

2021. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Küldj mindenkinek képet, hogy megírhassák, hogy nem számít és legyen egy jó estéjük a képeddel és a jobb kezükkel hármasban.

Egyébként nyilván normális embert nem különösebben zavar ilyesmi még a barátnőjén sem, egy vadidegen esetében meg kb. lesz/rja. A többi hülyével meg nem kell foglalkozni.

2021. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, nyugodtan vegyél olyan fürdőruhát, amilyet szeretnél.
2021. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Úgyis az alakod, a melled a derék vastagsagot és a fenék formáját nézzük legfőképp. Természetesen az arc, a kedves mosolygós arc után. Ugy h egy kis ligmentfolt nem számít a fenekeden.
2021. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tuti vonzó csaj lehetsz, ők szoktak ilyen apróságokat túlgondolni :))
2021. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
barátokkal tervezem tölteni a nyarat és azt gondolom túl.. (3 fiú barátommal megyünk majd ide-oda ezért érdekel ennyire)
2021. márc. 21. 20:51
 9/12 A kérdező kommentje:
idegenek véleménye egyébként is hidegen hagy :P
2021. márc. 21. 20:52
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

"idegenek véleménye egyébként is hidegen hagy"


Akkor miért tetted fel itt a kérdést kedves kérdező? 🙃🙂😇

2021. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!