Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet ajánlanátok...

Milyen krémet ajánlanátok pigmentfoltok, májfoltok ellen?

Figyelt kérdés
Ami nektek bevált. Lehetőleg természetes hatóanyagút keresek. Esetleg bevált házi praktika is jöhet.

2020. júl. 31. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs személyes tapasztalatom pigmentfoltokkal,de tudnám ajánlani a C-vitamin szérumot,ami tudja szabályozni a túlzott melanin termelést,a skinsmart.hu oldalán bővebben tud olvasni róla.Legalább 1 hónap használat kell eredményig.Emellett kémiai hámlasztók is segíthetnek a bőr megújulásában,ezáltal a pigmentfoltok halványításában.De nem biztos hogy teljesen elfognak tűnni,pigmentfoltoknál a megelőzés a legfonotsabb,ezért ajánlanám a fényvédő használatát télen,nyáron.A The Ordinary,esetleg a Revolution Skincare márkáknál talál termékeket olcsón,de persze más márkáknak is vannak.Tudom hogy a természetes hatóanyagút részesítené előnyben,de a személyes véleményem szerint azok semmivel sem jobbak,ezért csak ennyivel tudok segíteni
2020. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
100%
Én is a C vitaminosat akartam írni. A The Ordinary termékeket én is tudom ajánlani, bár C vitaminos szérumom pont a Müllerből van, Beauty Glam márkájú. Korábban jöttek ki csúnya dolgok a bőrömön ételintolerancia miatt és szépen elhalványította a nyomokat. És valóban a fényvédelem nagyon fontos, főleg ha hámlasztót is használ az ember.
2020. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!