Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok, ha a boltban...

Mit reagálnátok, ha a boltban mondaná nektek valaki, hogy menjetek arrébb mert nincs meg a 1,5 méteres távolság?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 14:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Amennyiben normálisan szól, szó nélkül kérnék elnézést és arrébb mennék. Ha tahó, akkor közölném, hogy kérje normálisan, ha célt akar érni vele. A lényeg az, hogy ez egy elfogadható kérés.
2021. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
99%
Arrébb mennék és bocsánatot kérnék. Nem igazán figyelek arra hogy meglegyen, de persze nyilván nem mászok bele a másik szájába. Ha valakit zavar ha picit közelebb vagyok akkor tiszteletben tartom és arrébb megyek.
2021. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

ha jogosan mondja, mert pl a penztarnal a nyakara alltam, akkor mormognek egy elnezest, es hatrebb allnek.

ha felesleges kotekedes, akkor nem allnek odebb, megmondanam hogy alljon o felre ha tul kicsi a tavolsag

2021. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, hogyan mondja, milyen szituációban, még nem tapasztaltam, hogy szóltak volna, nem jellemző, hogy valakire nagyon ráállok, inkább más szokott rám állni, vagy ugyanahhoz a polchoz odatolakodni, vagy megpróbálnak pénztárnál beelőzni. Esetleg olyan szokott előfordulni, hogy én várok egy polcra, ami előtt várakoznak, és ahova leálltam, onnan kell valakinek valami, akkor arrébb megyek, hogy odaférjen (nekem nem szoktak arrébb menni).
2021. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Jogos, nem?
2021. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha jogosan kéri,arrébb mennék természetesen.Valószínűleg elnézést kérnék,kivéve ha az illető egy s.fej.
2021. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Arrébb mennék.
2021. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen jogos. Én nem szoktam szólni de nagyon zavar mikor a nyakamba állnak. Vagy a munkahelyemen ahol az irodába idegen nem jöhet be , ki is írtuk, ha nagyon muszály bejönnie akkor maszkban. De direkt kilépek megkérdezni mit szeretne , erre beleáll a számba. Ilyenkor elgondolkodom , hogy nem hallottak a távolsàgtartásról, és egyébként is miért jön bele a személyes terembe?
2021. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnék és elnézést kérnék.

Alapvetően igyekszem másfél-két méter távolságot tartani emberektől (járványon kívül is), szóval ha ennél közelebb álltam valakihez, akkor figyelmetlenség volt az oka.

2021. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Engem is meglepne, mert magam előtt mindig figyelek rá, a hátam mögött meg a másik felelőssége, hogy mennyire áll a seggembe. Amit amúgy imádnak.


De kifejezetten örülnék, hogy felelősségteljes emberek vesznek körül. Ehelyett mindennap öregeket látok, ahogy csupasz kézzel nyúlnak a péksütikhez.

2021. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!