Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes megtartani egy bizonyo...

Érdemes megtartani egy bizonyos távolságot?

Figyelt kérdés
Ha egy kicsit hátrébb lépsz az emberi kapcsolatok terén és tartasz egy kis távolságot de attól ugyanúgy szereted a másikat de nem fogsz belepusztulni ha elhagy vagy meghal. Van ez a mély szerelem amikor a másik csak wc-re megy ki de már megőrül a másik hogy nem látja, 2 napig nem találkoznak és halálán van. Meg xy ott hagyott és akkor most vége mindennek meghalok, közben lehet hogy fél év múlva találkozik valakivel és a többi.
2020. aug. 6. 16:50
 1/4 anonim válasza:
Nos, inkább azt mondom, hogy érdemes, de tegyél 1-2 kivételt. Sokszor fájhat, de renttenetesen jó lesz minden perc. De ne engedj sok embert nagyon közel magadhoz. Csak akiket tényleg szeretsz.
2020. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudok egy olyan kapcsolatban élni, ahol állandóan a nyakamon van a lány.

Ne az legyen, hogy mindig mindenhova ketten megyünk! Legyen mindkettőnknek saját szférája!

Nekem az is sok, ha a lány állandóan ellenőrizgeti a Messengeremet.

2020. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. De attól nem fogok megbolondulni hogy meghal valakim, el kell engedni nem a világ vége az.
2020. aug. 6. 17:17
 4/4 Metionin ***** válasza:
Nem tudom, ezek szerint én mindenkivel szemben távolságtartóan élek. Nem szeretem ha a nyakamban lógnak az emberek, akkor sem ha a barátaim és akkor sem ha a párom. Van saját életem, aminek egy részét megosztom velük de szó sincs róla, hogy ők lennének az életem.
2020. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!