Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen esetben van joguk...

Ilyen esetben van joguk beleszólni a szüleimnek h mikor hova megyek?

Figyelt kérdés
A korona miatt apa mostanában nagyon aggódik. Mivel ugye trombózis beteg simán elviheti a covid és ezért félti magát és engem is. Évek óta nem voltam a vírus miatt buliban. Barátnőm szervez 2 hét múlva egy kis ottalvós ivós összejövetelt ahol 4 en leszünk. Erre faterom közölte h nehogy elmerjek menni ott aludni mert össze szedek valamit, helyette majd 6 kor jön értem és úgy mégis lehetek a barátaimmal is. Megértem az ő helyzetét és tudom jogos is a félelme hiszen egy háztartásban élünk és alkalmazkodnunk kell egymáshoz. Amúgy nem szokott problémázni. Ha nincs covid örül is ha bulizni megyek. 20/L

2021. márc. 23. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta nem voltál a vírus miatt??
2021. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt csak úgy túlzóan mondtam. Nyáron voltam legutobb
2021. márc. 23. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
De b...us, ha netán összeszedsz valamit, apádat megfertőzöd és ő meghal, neked nem lenne lelkiismeret-furdalásod?????
2021. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nyár nem évek óta volt.
2021. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
És nem bírod ki?
2021. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Kettőtök közül apukád alkalmazkodik, ráadásul trombózisos (ami tényleg sok plusz kockázatot jelent), szerintem ilyen esetben nyugodtan beleszólhat hogy elmész-e. Megtehetné, hogy egyáltalán nem enged el, hiszen te is belátod, hogy veszélyes lehet rá a COVID. Ennek ellenére elenged, de csak 6-ig, ezt nevezik kompromisszumnak. Tisztelhetnéd egy kicsit jobban őt, ő az idősebb és betegebb akire veszélyesebb lehet a vírus, és az édesapád! Menjetek korábban, ellesztek egész nap és este hazavisz. Ez most egy ilyen helyzet, ezt kell elfogadni.
2021. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
Apad idiota.
2021. márc. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Amíg az ő házában élsz, van beleszólása, főleg ha az egészségről van szó. Jelen helyzetben igaza van.
2021. márc. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!