Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok az emberek, akik állandóa...

Azok az emberek, akik állandóan beleszólnak a másik, sokszor akár teljesen vadidegenek életébe, azok miért teszik ezt, mit éreznek közben?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt: ki mit tanul, mit dolgozik, kit szeret, miért szereti, miért nem alapít családot / miért alapított, hogy öltözködik, hol vásárol, mit eszik, kire szavaz, miért hívő / miért nem hívő, stb... Azt veszem észre, tízből nyolc embernél ez valami megmagyarázhatatlan kényszer lehet. Nyilván nem arra gondolok, ha pl. egy barát szól kedvesen, hogy egy ruha nem mutat túl előnyösen rajtunk, vagy pl. valakivel vigyázzunk, mert az illető tényleg veszélyes, hanem amikor a másiknak tényleg az az élete, hogy másokat les, és szó szerint fáj neki, hogy másnak nem az az elképzelése, mint neki. Azért gondolom azt, hogy ez a kényszer lehet, mivel miután jelzed az ilyennek, hogy köszi, de te nem így képzeled el, szó szerint látni rajta a sértődést, a felháborodást, a bármi áron térítést, mintha ténylegesen nagy fájdalmat okoznál neki, ezzel együtt egy életre való sérülést is.

2017. okt. 7. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem sszólok bele senki életébe. mindenki úgy cseszi el ahogy akarja. Az meg hogy nekem van igazam, nem kérdés, mert sokkal okosabb vagyok, mint mások.
2017. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert unatkozik én kitaláltam dolgokat direkt amiket mindenki útál ironikus akkartam lenni erre elhitek mindent.Van 7 miliárd ember és ött az érdekli mi van a melete lévövel korlátoltnak is tartóm az ilyet.
2017. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!