Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek miért szeretnek más...

Egyesek miért szeretnek más életébe beleszólni, pénztárcájában "turkálni"?

Figyelt kérdés
Vannak szinte idegen emberek,akikkel csak néha összefut az ember az utcán vagy ilyesmi (tehát nem közeli rokon,barát,stb.) és ismerek olyat,aki gondolkodás nélkül belekérdez a magánéletembe.Miért teszi ezt? Aztán hetekig lovagol egy adott témán, úgy hallom vissza másoktól.Az ilyennel mit lehet kezdeni?

2017. márc. 18. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs saját élete, az muszáj, hogy a másokéval töltse ki az űrt.
2017. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert tudod, ők jobban tudják mindig...Én már csak minimális infót adok jó pár ismerősnek, mert van, hogy teljesen idióta következtetéseket vonnak le belőle és aztán ezen nyamnyognak.

Pl. volt egy ismerősöm, akinek egyszer panaszkodtam arról, hogy alvászavarom van (akkor voltam munkanélküli is). Hónapokkal később felhívott, akkor már épp munkahelyen voltam "na felébresztettelek? Megint délig henyéltél, mi?" :D De az teljesen rendben volt, hogy őt kitartja a férje...

Szóval ilyenek után már csak felvázolt infokat mondok, aztán azon lehet agyalni.

2017. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Mert gyenge vagy és elmondod nekik. Egy "semmi extra", "minden OK" stb.-vel ellehet intézni az ilyet, de ha elkezdesz mesélni a magánéletedről olyan embernek, akiről tudod, hogy terjeszti, akkor ne csodálkozz..
2017. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Varga Péte4 ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl konzervatív vagyok, de nézetem szerint ez egyszerű bunkóság. Az ilyennek csak kitérő válaszokat szabad adni. pl. Mennyi? - Annyi; Hova mégy? - Fölfelé (lefelé) stb.
2017. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a naiv ember bízik meg akár kiben is!
2019. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!