Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek menő instagrammon ?

Hogyan legyek menő instagrammon ?

Figyelt kérdés
Tehát én 22 éves vagyok izmos sportos testel meg jól öltözködök meg elég jól nézek ki mégis azt veszem észre hogy ez a lányoknak nem elég , hogy nekik az is a fontos hogy legyen luxusautós flexelős képed meg luxusnyaralásos képed mert ahogy látom feltétlen kellenek mert ezek nélkül lenézik a férfiakat számba se veszik őket , ügye hogy igaz ? Bár persze azért vannak kivételek .

2021. márc. 24. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
A helyesírás elég menő, próbáld ki azt.
2021. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy olyan lányokat nézel, akiknél ez a lényeg, attól még vannak olyanok, akiknél nem. Kár általánosítani.

A kérdésed megválaszoltad magadnak azt hiszem. De a konklúzió 2 szóban: légy gazdag.

2021. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1 es mobilról vagyok és néha félregépelek ennyi nem kell rögtön ilyen nyelvtannácinak lenni :-D
2021. márc. 24. 11:23
 4/10 A kérdező kommentje:
2 es hát igen szerintem is ez a legfontosabb akárki akármit mond , minél több van annál könnyebb az életed ennyi
2021. márc. 24. 11:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyenek jó minőségű képeid, szép háttér pl: étterem, park, szép erdő-táj.


Ezután jöhet a flexelés, autóval, motorra, kondiban bedurranva tükörben pár szelfi.


Így talán lehet több követésed-lájkod, feltéve ha tényleg eléggé sportos vagy.


De azt vedd figyelembe hogy így nem lesz több női kapcsolatod, és a lányok nagy részének visszataszító leszel.

2021. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5 az nem baj , az a lényeg hogy legalább kifelé annak tűnjön hogy nincs olyan sz@r életem mint valójában
2021. márc. 24. 12:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont erre írtam lehetősségeket :)
2021. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy egy kamu világba ringatod magad miért nem a való életben kompenzálod a kisebbség érzésed?
2021. márc. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8 as manapság már mindenki ezt teszi , ráadásul ebben a mostani helyetben mit tudnék csinálni ? Kb minden zárva stb semmit nem tud csinálni az ember
2021. márc. 25. 23:36
 10/10 anonim ***** válasza:

jó sekélyes pali lehetsz hallod :D

megis érdemled, ha ilyen “pénzedért szeretlek nőkre” sóvárogsz 🤦🏽‍♀️

2021. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!