Majdnem ex?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szerintetek mit jelent a "Majdnem ex?"



2021. márc. 24. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem szakított vele de mégse.

Tehát ugyan úgy együtt vannak :D

2021. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az, amit az első ír, vagy esetleg olyan személy, akivel majdnem összejöttek, esetleg már úgy viselkedtek egymással mintha együtt lennének, majd mégis megszakadt a kapcsolat.
2021. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Írok példát. Volt egy pasi az életemben, nagyon fűzgélt engem, mindig hívott, írt, találkoztunk, randiztunk mintha együtt lennénk úgy viselkedett, megismertem a családját is. Majd mikor szóba jött, hogy mi van köztünk kijelentette, hogy nem akar tőlem kapcsolatot, majd elmondta, hogy miért nem, és elmondta nekem azt is, hogy én miért ne akarjak vele. Meggyőzött, örülök, hogy semmi komoly nem lett ebből, mert olyan indokokat hozott fel, amik tényleg elég erősek voltak. Rá mondom azt, hogy a "Majdnem pasim" volt viccesen.
2021. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. márc. 25. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!