Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Étkezési zavar/majdnem anorexi...

Nataaliavok kérdése:

Étkezési zavar/majdnem anorexia után mikor tér vissza a menstruáció?

Figyelt kérdés
Már három ciklusom elmaradt a hülyeségem miatt,ma már tudom hogy nagy butaság volt nagyon keveset enni.Utoljára feb 28-márc 4 volt meg és most június 18 van.Nőgyógyásznál még nem voltam de ha nem jön meg ebben a hónapban valószínűleg el kell mennem.GYógyuló félben vagyok,igyekszem többet enni napról napra(ájulásig sosem éheztettem magam,kórházba nem kerültem szerencsére)Mikorra jön meg megint?Járt valaki hasonló cipőben:c

#kimaradó menstruáció #étkezési zavar után
2019. jún. 18. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Évekre is felboríthatja a ciklusod. Endokrinológushoz sem ártana bejelentkezned.
2019. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akkor jön majd meg mikor elég zsír lesz a testedben. ugyanis testzsírszázalék függő. de ha elmentél volna nőgyógyászhoz, ő megmondta volna
2019. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2019. jún. 20. 10:07
 4/6 DettiKK válasza:
100%
Nekem félévembe tellett. Mondjuk az sem segített, hogy több kajálással többet is mozogtam...
2019. júl. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekem akkor jött vissza amikor elkezdtem enni ugyanúgy mint anorexia előtt és visszahíztam kb annyira mikor elkezdtem
2019. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is fél múlva jött meg újra, amikor már ugyanannyi volt a súlyom mint azelőtt. Azóta megtaláltam azt a súlyt ami még nem túl kevés, de jobban érzem magam mintha több lenne. :)
2019. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!