Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki miért örül ma? Legyen egy...

Ki miért örül ma? Legyen egy pozitív is ezekben a sötét időkben! 19/l

Figyelt kérdés

Vettem gumikacsát, találtam olcsón jóillatú öblítőt, és jött az értesítő, miszerint holnapra várható a csomagom.


Nektek milyen kis örömötök van ma?


2021. márc. 25. 14:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
72%
Süt a nap.
2021. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
59%
Jól sikerült a mai prezentálásom az egyik órán. Izgultam miatta, de szerencsére teljesen rendben volt minden :)
2021. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
75%
Csináltam kuglófot, csokimázat tettem rá és színes cukrokat (tortadíszt) szórtam a tetejére. Az még lehet hogy nem lett finom, de tök jól néz ki!
2021. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
64%
Én már nem is emlékszem utoljára mikor örültem úgy igazán.. el van törve az egyik bordám, nem vigyázok rá, hátha lesz belső vérzésem, és belehalok...
2021. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
77%
Rendeltem könyveket, rögtön hármat is!:) Szarok a covidra, jókat fogok olvasni, bevackolva az ágyba egy nagy bögre mézes- citromos teával.
2021. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
68%

Akik lepontozták a lábnapomat, mint mai boldogságom egyik fő forrását, azoknak ajánlom, hogy emeljék fel a csoffadt valagukat a székről és lábazzana egy nagyot!

Akkor majd megtudják milyen érzés, amikor a felszabaduló endorfinok elárasztják a rosszindulatú, pötty agyukat.

2021. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
63%

Egy nagyon jó beszélgetésem volt tegnap este az ügyfelemmel, ma pedig egy kollégától tanultam hasznos dolgokat, és ő is tőlem.

Ezenkívül ma délután mégegy jó hangulatú ügyféltalálkozó következik, majd meglátogatom a szüleimet, akiket hetente egyszer látok, és este válogatott meccset nézek a tévében.


Kis örömök önmagukban, de együtt már egész széppé teszik a napomat.

2021. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
73%

Érdemes ám ide örömöt írni, hogy azonnal lepontozzák az embert... Komolyan, miért jó ez? Mi van veletek?

A 11. voltam, bár ez egyáltalán nem számít.

2021. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
59%

#16, én például nem pontoztalak le, pedig tökre fáj a lábam, és hiányzik, hogy csinálhassak vele bármit is, legalább sétálhassak egy nagyot :(

Holnap megcsinálsz helyettem 50 guggolást? :)

2021. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
27%
Én azért pontoztam le mindenkit, mert én is le lettem 🥲
2021. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!