Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki miért örül ma? Legyen egy...

Ki miért örül ma? Legyen egy pozitív is ezekben a sötét időkben! 19/l

Figyelt kérdés

Vettem gumikacsát, találtam olcsón jóillatú öblítőt, és jött az értesítő, miszerint holnapra várható a csomagom.


Nektek milyen kis örömötök van ma?


2021. márc. 25. 14:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
52%

#21

Hűha, és netán lemaradnál a pontversenyben? :)

2021. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
59%

19.

Holnap kar, váll.

De hétfőn okés. :)

2021. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
77%
Szabadnapom van ami azért is nagy szám mert éjszakás dolgozóként végre látok egy kis napfényt.
2021. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
87%

Az HBOGO elkészült a Bezzegszülők következő évadával! Keddenként adnak le egy-egy részt.


A rendkívül hosszú, hideg kora tavasz ellenére egész jól haladok a kerttel (~1000 m2) 7 év alatt talán végre sikerül minden időben elvetni, és beelőzni a gazt! :D


A gyerekem tegnap szebbet festett, mint én. (házi rajzból) Mindig együtt csináljuk, most annyira tetszett a téma, hogy én is csináltam egy házit, csak engem nem osztályoznak. (szerencsére)


Jövő héten szabin leszek, és ha lehet hinni az előrejelzéseknek, végre tudok menni biciklitúrára! Annyira várom már!

2021. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Jókat írtok!


Nem tudom kik pontozzák le, akik jókat írnak... mindenesetre felpontoztalak titeket :) És mindenkinek gratula! :D

2021. márc. 25. 15:11
 26/32 anonim ***** válasza:
86%
Végre süt a nap, nem fázok egész nap. Az egyik kutyám ma megtanulta visszahozni az eldobott labdát.
2021. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
88%
Köszönjük szépen kedves kis tüneményes kérdező!
2021. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Metionin ***** válasza:
100%

Végre találtam egy bőrkabátot ami tetszik, alig várom hogy megérkezzen :D

Ma végre megcsodálhattam napfényben hogy milyen kvajó lett a hajszínem.

2021. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a lepontozók azért pontoznak le, mert nekik ez jelenti a napi örömöt :)

(Én vagyok a kuglófos, és képzeljétek, finom lett!)

2021. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
74%

Tegnap már nem volt időm leírni a Monstera adansonii-m két új levelet bont egyszerre. Minden növényem új levelének örülök, de ez most azért nagy szám, mert amikor hazahoztam, kis híján kirohadt és ezek az első új levelei nálam :)


Kérdező, te minek örülsz most?

2021. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!