Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Be fogjátok tartani a kijárási...

Be fogjátok tartani a kijárási tilalmat így, hogy előre kell állítani az órákat?

Figyelt kérdés
Esélytelennek látom, hogy legyen annyi rendőr, ahányan ezt (jogosan) meg fogják szegni. Fél 8-ig világos lesz, az embereket NEM LEHET fél éven át bezárni a lakásba! Vidéken legalább simán meg tudjuk szegni, de azért a pestieknek elég cumi.
2021. márc. 28. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Elég ha az egyikőtöket elkapják vidéken és megbüntetik 100 ezerre.
2021. márc. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Van kutyám, ha úgy alakul, 500m-es körzeten belül kimehetek vele...
2021. márc. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha jogosan van kint, akkor büntetni sem kell, az megvan?
2021. márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én bevallom teljesen megfeledkeztem erről az egészről, a hétvégi telekről előbb olyan 10 perce értem haza, tiszta jó idő van, szélcsend és 15 fok körül. Volt forgalom is, és találkoztam itt a lakótelepen is olyanokkal, akik beszélgettek (maszk nélkül!).



Most, hogy itt a jó idő, már nehezebb lesz betartatni. Én nem is találkoztam rendőrrel amúgy (Székesfehérvár).

2021. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!