Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti gondoltatok már olyanra...

Ti gondoltatok már olyanra hogy este, sötétedés után fogjátok magatokat, és kimenjetek egyedül egy erdőbe sétálni, barangolni?

Figyelt kérdés

Tudom tök pszichon hangzik, de késztetést érzek rá hogy kimenjek ide a falun túli erdőbe, puszta kalandvágyból. 😀 Ti nem éreztetek már ilyet? Bolondnak érzem magam. 😕

21/F



2020. febr. 21. 18:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de félnék, úgyhogy egyedül inkább nem 😁
2020. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Én ugyan nem, de ha olyanod van menj. Lámpát azért vigyél.
2020. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Én biztos nem :D
2020. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%

Én is szeretnék néha elmenni éjszaka sétálni vagy futni vagy ilyesmi, ugyanis mindig is olyan voltam, hogy nap közben fáradtnak éreztem magam, még ha ki is aludtam magam az éjszaka, estére viszont mindig felpörgök. Meg amúgy kellemesebb is, néha, amikor este felé kell hazajönnöm, mert addig vannak óráim vagy valami egyéb programom tartott addig, olyan jó érzés, hogy nincs tele emberekkel a város, meg nem olyan forgalmasak az utak, nincs akkora hangzavar, stb. Egyébként elég nyugis környéken élünk, ahol még betörések se nagyon történnek, szóval nem is attól félek, hogy valami bajom esne, csak anyámék képesek lennék rámhívni a rendőrséget, ha észrevennék, hogy eltűntem az éjszaka közepén...

22L

2020. febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Veled mehetek? :-D
2020. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon sokat, minden vágyam lenne egyszer, de félek, hogy nem lennék egyedül és valami pszicho levadászna és megerőszakolna. 😅 Ha viszont biztosan tudnám, hogy egyedül lennék, akkor simán, de sajnos ilyen nem lesz.
2020. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%
Igen, de nem biztonságos sajnos.
2020. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%
Nőként,38 évesen már nem gondolok ilyenekre.Túl sok mindent láttam és tapasztaltam.
2020. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 hollófernyiges ***** válasza:
79%
Voltam már éjszaka erdőben (ha nem is egyedül) és tök sötét van, a lámpa körén kívül semmit sem látsz, szóval nem egy nagy élmény. Lámpa nélkül meg nekimész mindennek, felbuksz minden göröngyben. Jelentősen jobb télen, hóban, teliholdkor menni, akkor legalább látsz valamit.
2020. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Falun vok én is,éjszaka a legjobb a határba vagy a falunan sétálni.
2020. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!