Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol/hogy lehet híresebb...

Hol/hogy lehet híresebb emberekkel talàlkozni?

Figyelt kérdés
Van egy színész (amerikai) akivel szeretnék talàlkozni. Nagyon sok pénzbe kerülne az út, de gyűjtök rá. Viszont ha ki is jutok, fogalmam sincs hogyan találkozhatnék vele. Nem vagyok őrült, hogy felbukkanjak a háza előtt vagy ilyesmi. Egyszerűen csak szeretnék vele találkozni, esetleg egy közös kép meg pár szó. Ilyenre van lehetőségem, vagy felesleges erre spórolni?
2021. márc. 28. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, de a te dolgod, hogy mire költöd a pénzed.
2021. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak közönségtalálkozók, illetve rendezvényeken (például Comic Con vagy hasonló) amiken ott vannak részben ebből a célból.
2021. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Ez szinte képtelenség. Nekem úgy sikerült, hogy nagyjából tudtam, hogy milyen rendezvényeken lehet ott de akkor is nagyon nehéz hozzáférkőzni. Nagy csalódásra készülj fel illetve a testi épségedet is veszélybe keverheted. Mondj le inkább a találkáról és otthonról élvezd a nem lètező hősöd filmjeit.
2021. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!