Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szinte lehetetlen...

Miért szinte lehetetlen kedves emberekkel találkozni?

Figyelt kérdés
Nincsenek, vagy kevesen vannak és bujkálnak, nem nagyon mennek ki emberek közé?
2020. ápr. 29. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert a negatív dolgokat vonzod be valamiért az életedbe, avagy aki normálisan áll hozzád egy idő után elmarad mellőled. Ennek okát magadban keresd :)
2020. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Mert egy bunkó tanulatlan nép vagyunk
2020. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1


Az igazság az, hogy az évek során annyi rossz tapasztalat gyűlt fel bennem az emberekkel kapcsolatban, hogy valóban elég negatívan, gyanakvóan állok az emberekhez, ami gondolom megnehezíti.


De szerintem ha látnék embereket akikből sugárzik a kedvessek, rendesség én is hozzájuk igazítanám a hozzáállásom. Csak nem nagyon látok, találkozom ilyen emberekkel.


Mindenki elég undok, megbizhatatlan, makacs és egoista. Így én sem tudom túl pozitív lenni.

2020. ápr. 29. 18:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig vannak, csak jól kell hozzájuk állni. Nekem az utcán is sikerült nagyon kedves emberekkel beszélnem. Másoktól mindig megkapják a magukét, nekem elég volt egy kedves szó vagy megnyilvánulás, azonnal megnyíltak és kedvesek velem.
2020. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, tudtam én, hogy valami ilyesmi lehet :) nézd, fordítsuk meg a szitut. Te mit szólnál hozzá, ha valaki így állna hozzád, ahogy te másokhoz, hogy gyanakvó, bizalmatlan vagy? Szerintem neked se esne jól, hisz nem ártottál neki, mégis távolságtartó, bizalmatlan. Szóval nem azt mondom, hogy legyél naiv, de egy esélyt mindenki érdemel, hátha szerencséd lesz :) bármi kérdésed, reakciód van nyugodtan írhatsz privátban is. #1
2020. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Én sokkal több normális, jó emberrel találkozom a hétköznapok során, mint rosszindulatúval, de én így is állok hozzájuk, udvariasan, mosolygósan, 10ből 8 viszonozza. A legtöbb emberből nem fog kifejezetten sugározni a kedvesség, ha meg igen, na akkor kell gyanakodni, mert akkor valami nem stimmel.. Veled meg amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten, ne csodálkozz, ha ilyen hozzáállással nem nyitnak feléd.
2020. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is hiányolom a kedves embereket, tegnap bementem egy gyógyszertárba, az eladó néni mintha megörült volna nekem, próbált kedveskedni, szép nap kívánt, stb, én is neki, erre a másik pénzárnál lévő hölgyemény elkezdett ezen hangosan vihogni....

Akkor nem nagyon értettem mi baja van, utólag jól felhúztam magam rajta.

Vannak sokan sajnos, akikből szánalmat, meg hasonlót vált ki a kedvesség.

Illetve sokszor hallottam már, meg rólam is mondták, olyan vagyok, hogy: bocsánat, hogy élek.

Manapság már elég frappáns válaszokat tudnék ilyenekre adni.

Sajnos a sok bunkó miatt megkeseredeik a normális ember.

2020. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7


Tökéletesen megragadtad a lényegét. Én is úgy érzem, hogy a többség azt gondolja a kedvesség gyengeséget jelent ezért azért igyekeznek minél keményebbnek, bunkóbbnak lenni, hogy erőt sugározzanak.


Ááá megint elment a kedvem az egész élettől..

2020. ápr. 29. 19:06
 9/10 A kérdező kommentje:

5


Ez a szomorú, hogy nem tehetem meg, hogy ne legyek ilyen ha 100-ből 97 emberrel ilyennek ajánlott lenni. A saját érdekemben muszáj, az önvédelem nagyon fontos. Ha annyiszor estél már pofára mint én biztosan tudod miről beszélek. Az embernek már nincs kedve egy idő után többet kockázatni.

2020. ápr. 29. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az önkéntes karantén után nem leszek kedves senkivel.
2020. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!