Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ügyfélszolgálaton dolgozók!...

Ügyfélszolgálaton dolgozók! Milyen emberekkel szoktatok találkozni? Sok idióta szokott lenni?

Figyelt kérdés

Lehet telefonos vagy személyes is, mi borított eddig ki a legjobban? Milyen ügyfelek voltak, akik nagyon durván nem voltak IQ bajnokok és perceken múlt h elküld melegebb éghajlatra?



Meséljetek, kíváncsi vagyok, milyen egy ilyen munka.



2020. nov. 4. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy vevö aki nem fizette ki az árut.

Rengetegen voltak körülöttem kicsi bolt egyedül voltam nem gyztem kiszolgalni es penztárat is egyszerre intezni.


Mikot elment ez a nagy hullám akkor esett le hogy bakker az egyik vevötöl ugy köszöntem el es vitte a terméket, hogy ki sem fizette.


Elmondtam a fönöknek, sürü bocsanatkérések közepette, lenyeltem de rosszul esett hogy nem szolt.


Es még ezutan visszajött masnap hogy szeretné nagyobbra kicseréltetni mert nem jo.

En csak annyit mondtam kérem a blokkot.

Ö meg ravagta hogy azt nem kapott.

Én feleltem hogy sajnàlom blokk nélkül nincs csere.


Paprikavörös lett a feje es neki állt feljebb, es vitatkozott.

En nyugodt hangnemben továbbra csak magamat ismetelgettem, es nagynehezen elment bosszusan.


(Felesleges lett volna mondani, hogy de ki sem fizette, ugyis letagadta volna. Ilyenen felesleges lett volna egy vita még felül a többin)

2020. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
100%
Hú én voltam anno telefonos ügyfélszolis, akkor jöttem rá, hogy az a bizonyos állatkert nagyobb mint gondoltam. Sokan rendeltek valamit de nem adták meg a szükséges adatokat és amikor ezek miatt felhívtam őket, elmondtak minden k*rvának és tagadták, hogy rendeltek volna bármit. Volt aki szerint a férje velem csalta őt és olyan is, aki szerint politikai okokból kémkedek utána. Ja meg pedofil is voltam meg szextelefonos, drogdíler és sok más minden is az ügyfelek szerint, egyébként minden esetben ők kértek visszahívást.
2020. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!