Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért okoskodik, amikor nincs...

Miért okoskodik, amikor nincs is semmi végzettsége?

Figyelt kérdés

Miért okoskodik mindenről, amikor saját állítása szerint a targoncás jogosítványon kívül semmi komolyabb végzettsége nincs?


https://www.youtube.com/watch?v=HsGjtf7471g


2021. márc. 28. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert manapság az internetre bárki felteheti a véleményét, csinálhat videót. Okoskodó emberek mindig is voltak, csak most felrakhatják netre.
2021. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Manapság sokan ebből akarnak megélni hogy okoskodnak a neten. De minek nézed??
2021. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Bele vagy zúgva hogy egész nap vele foglalkozol és több kérdést is kiírsz róla?

Fogalmam sem volt ki ez a csávó, de mivel folyamatosan itt reklámozod, most már én is ismerem.

2021. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy ő az, és igy nyomja magának a reklámot. A negativ reklám is reklám:D
2021. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is itt láttam tegnap
2021. márc. 28. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:

jajj ez a Turi Tamás:D

ELVILEG érthetne dolgokhoz végzettség nélkül is. Viszont ez a pali teljesen hiteltelen a szememben, és nem csak azért, mert sok baromságot hord össze.


kicsit az egyik ismerősömre emlékeztet, aki értelmes, viszont folyton okoskodik, olyanok mond, hogy okosabb, mint az egyetemisták, közben meg túlsúlyos, nem beszél nyelveket, és egész életében xar munkahelyei voltak

.

sosem értettem, h ezek a wannabe polihisztorok miért nem villantanak vmit a való világban.

2021. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!