Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valójában mindenki tart az...

Valójában mindenki tart az 5G-től, csak manapság ezt nem trendi beismerni?

Figyelt kérdés
Eddig senki se vállalkozott rá, hogy egy 5G adótorony mellé leüljön, majd egy parabolaantennával az agyába irányítsuk a sugárzást. Ebből csak arra tudok következtetni, hogy ők is tartanak tőle.
2021. márc. 30. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 Z003 ***** válasza:
100%

Szerintem csak a saját vélemény buborékodon belül kérdezted ahol hasonló gondolkozású emberek vannak mint te. Ezért kaptál neked kedvező választ.


De ha gondolod ha vége van ennek a vírus dolognak én szívesen kipróbálom.

2021. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim válasza:
0%
Oké, várlak majd szeretettel.
2021. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 A kérdező kommentje:
A kérdező voltam.
2021. márc. 30. 13:38
 4/100 Wadmalac ***** válasza:
90%

"Eddig senki se vállalkozott rá, hogy egy 5G adótorony mellé leüljön, majd egy parabolaantennával az agyába irányítsuk a sugárzást."

Vállalom, miután te leülsz a tűző napra és én a napfényt egy parabolatükörrel a fejedre fókuszálhatom.

Most tutira egy világ dőlt össze benned, ugye, hogy a napfény is káros fókuszálva. Te meg kint rohangásztál alatta születésed óta. Rettenet.


Nem írom le ezredszer, hogy az 5G ugyanaz az elektromágneses sugárzás, mint a 4G és a többi hozzá tartozó sokoldalnyi cáfolatot minden ökörségre.

Pótold a tudáshiányod, ott a net, nem csak a konteós tartalmakat kéne elolvasni (és rögtön el is hinni minden marhaságot, csak mert a youtube-on mondták).

2021. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
100%
Izé... az adótornyok antennáját az agyadba nyomni az ilyen-olyan G-k előtti időkben sem számított egészséges dolognak.
2021. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 Z003 ***** válasza:
100%

Hát amíg nem ionizáló a sugárzás és nem hordoz annyi energiát hogy megfőzze az agyad teljesen biztonságos.


De amúgy megkérdezném a kérdezőt hogy szerinte mit okozna ha az antennával a fejemre irányítaná az 5G-t?

2021. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 A kérdező kommentje:

#6

Kérdezd meg Wadmalacot, mint látod, szerinte is veszélyes.

2021. márc. 30. 13:55
 8/100 Wadmalac ***** válasza:
85%

"megkérdezném a kérdezőt hogy szerinte mit okozna ha az antennával a fejemre irányítaná az 5G-t?"

szerintem fogalma sincs.

Ezért bátorkodom én megválaszolni.

Nem tenne jót.

Közvetlenül az adótorony alatt mondjuk lókuki a térerő, az adók olyan 120-150 fokos nyílásszög alatt szórnak, ha jól tudom.

De a toronytól mondjuk 30-40 méterre nem tenne jót.

Megfelelő fókuszálással elérheted a sima szórási energia ezerszeresét is és az már bizony sok.

Nem hiszem, hogy sok mindent tenne az agyad század C fokos melegítésén kívül, de ha túl jó a fókuszálás, lehet az 1-2 fok is, ami az agynak már káros.

2021. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,de értelmes ember nem vesz részt ilyen teljesen felesleges,értelmetlen és nevetséges kísérletben.


Egyébként meg Wadmalac péladája nagyon jó,miszerint a napsugárzás is könnyen lehet egészségkarosító hatású (napszúrás,bőrrák...).



Meg az elektromosság is veszélyes ám!

Ja,hogy te egyáltalán nem használsz elektromosságot sem,oké.

2021. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 2*Sü ***** válasza:
100%
Így van. A dinnye egészségtelen voltától is mindenki tart, hiszen eddig senki nem vállalkozott arra, hogy egy egész dinnyét lenyomjanak a torkán. Az ecettől is mindenki tart, hiszen senki nem vállalkozott arra, hogy beadjanak neki egy üveg ecetet intravénásan.
2021. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!