Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az igazi oldschool gamerek...

Az igazi oldschool gamerek hogyan viszonyulnak a Fortnite,PUBG és a hasonló trendi játékokhoz?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Ha értelmes emberek, akkor normálisan. Attól, hogy valaki " igazi oldschool gamer", még nem kell önelégült seggfejnek lennie, sem gatekeepernek, aki lenéz mindent és mindenkit aki az ő világnézetébe nem fér bele, és csak az az érték, amit ő pártol.

Nem kell szeretni a mai trendeket, akit nem érdekel vagy zavarja őt, arra a legjobb reakció az ignorálás.


Ez nem a kivagyiságról szól, hogy ki a hardcore gamer vagy a vérpistike, hanem hogy intelligens vagy-e.

2021. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két dolgot jegyeznék meg ezzel kapcsolatban.

1. Az értelmes ember felfogja, megérti, és elfogadja, hogy attól, mert valami neki nem tetszik, másnak még tetszhet.

2. Nem csak az nem szeretheti a Fortnite-ot, aki "oldschool". Ma is van rengeteg játékműfaj, nem csak FPS-ek léteznek, van, aki például az RPG-ket szereti, más a MOBA-kat, van, aki a városépítőket, stb.


Én személy szerint meg úgy vagyok vele, hogy elég nagy a világ ahhoz, hogy békésen megférjenek a különböző műfajok kedvelői egymás mellett. Van bőven sok játék ahhoz, hogy mindenki találjon kedvére valót. Meg civilizált ember ilyenen nem áll neki kötekedni. Személy szerint sem a Fortnite, sem a PUBG nem köt le, mégis a két legjobb barátomnak Fortnite, illetve PUBG a kedvence.

2021. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Száz éve léteznek és népszerűek a multi shooterek, nem értem a kérdést... Nekem inkább a single player mód jön be, de nem a korom miatt.
2021. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!