Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lábkép kérés táncostól?

Lábkép kérés táncostól?

Figyelt kérdés

Instagramon láttam egy képet ahol egy balett táncos spicc cipőben volt. Így csak a lába lett lefotózva.

Megnéztem a kommenteket, és volt egy csávó (talán 18 volt de nem 100%) aki több lánytól is szeretett volna ilyen képet. Egy 13 éves lány is volt ott.

Én is szívesen elnézegetem, mennyire hajlékonyak a balett táncosok, stb. Egy részem bánja hogy én sajnos nem de nem ez a téma. Főleg itt a gyakorin elég sok perverz lábfétises van, és megfordult a fejemben hogy lehet ezért kért tőlük képet. És mint írtam, volt ott 13 éves lány is.


Valahogy nem tudom kiverni a fejemből, mert nekem fura volt ez így. (külföldiek volt a srác is meg a fiatal lány is)


Kérdésem az lenne, hogy szerintetek milyen szándékkal kérhette a képeket?



2021. márc. 31. 00:46
A kérdező szavazást indított:
Valószínűleg csak simán "csodálni" akarta
Szerintem lábfétises
33 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
feet feet feet feet FEET FEET FEET FEET FEET FEET F
2021. márc. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam újra a képet, de azóta már törölték srác kommenteit. (Egyet kivéve amit egy másik lánynak írt) Volt, aki írt a lánynak a hozzászólásoknál, hogy ne beszélgessen vele meg ha olyat ír szóljon a szüleinek.


Akkor valószínűleg jogos gondolat volt, hogy itt valami nem stimmel

2021. márc. 31. 00:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki akarta rá verni, nem volt nehéz kitalálni..Az meg kifejezetten beteg szerintem, hogy egy 13 éves kislánytól is kéregetni akart...
2021. márc. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Lehet kíváncsi volt rá, hanyas lába van 😄😄😃
2021. márc. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:

Lábfétises. Amúgy nekik jó dolguk van mert akármelyik insta oldalt bekövetik ami balettel foglalkozik és lőn egy csomó spicc cipős kép :D

Nekem amúgy fészen írt egy random fickó hogy nem-e küldenék neki ilyen képeket, meg a pucér lábamról miután levettem a spicc cipőt meg ilyenek :D akkor balettos profilképem volt kint, na azt se gondoltam volna hogy valaki ráizgul és pont a cipőre.

2021. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!