Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerek vagy kutya?

Gyerek vagy kutya?

Figyelt kérdés

Ha csak az egyik lehetne.

Egyértelműen 100000% hogy kutya!😊

Hányok a gyerekektől.Kíváncsi vagyok a szavazás eredményeire és hogy mennyire állatbarát,vagy Gileád(szolgálólány meséje) az ország.



2021. márc. 31. 20:29
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
23%
4-es! Milyen igazad van! Sajnos a szüleidnek nem volt annyi eszük, mint neked.
2021. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
49%
Kutya! Egyértelmű.
2021. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
50%

Nekem mindegyik van. Elképzelhetetlen olyan helyzet, hogy választani kelljen kutya, meg gyerek között, kutyát nem tudsz szülni, legfeljebb veszel egyet.

Ha mégis választani kell, akkor egyértelműen gyerek.

2021. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
28%

Mindkettő azoknak való, akiknek fóbiája van a csendtől, nyugalomtól, hosszú téli esték elmélyült magányos gondolkodástól. Sőt, megfigyeltem, hogy amikor az ilyen "ziziben" létezőknél kirepülnek a családból a gyerekek, akkor kezdenek még inkább kutyákat tartani, mert pótolniuk kell az űrt, kell valami izgága izé, amitől egy pillanat nyugalom nincs.


Én olyan magamnakvaló fajta vagyok, akinek sose hiányzott a társaság... Körülbelül ötévente kiköt nálam egy-egy újabb kóbor macska, az ott elfekszik a fotelben csendben, és elvégzi a sétáltatását csendben, és rohadt jól megvagyunk egymással. Nálam csak olyan kutya jönne szóba, ami "nyugodt típus", nem ez a napi nyolc órát őrjöng a kerítésnél, mert valakik mennek... hú de nem bírnám én azt elviselni. Esküszöm, van egy réteg, aki direkt arra tart kutyát, hogy meglegyen neki a napi őrültekháza.

2021. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
"Mindkettő azoknak való, akiknek fóbiája van a csendtől, nyugalomtól, hosszú téli esték elmélyült magányos gondolkodástól." Én is magamnak való vagyok, rettentően introvertált és elmondhatatlanul jó érzés, amikor a kutyával sétálok a természetben egyedül, csendben. Ha olyan elmélkedő ember lennél, mint amilyennek hiszed magad, akkor nem látnád a dolgokat fekete-fehéren.
2021. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
39%
8 éve van gyerekem, kutyám volt 18 évig (2 jópár éves átfedéssel), egyértelműen a kutya a jobb választás
2021. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
32%
Én meg tőled hányok...
2021. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
55%
#16 szegény gyerek:(
2021. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
42%
Kutya
2021. ápr. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
22%
Én ugyanazért nem akarok kutyát, amiért gyereket sem. Nem kell a felelõsség. A gyerekmentes kutyabuzyk ugyanúgy az agyamra mennek, mint a momzillák. Ha mégis muszáj lenne választani, akkor kutya, mert az olcsóbb.
2021. ápr. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!