Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerek vagy kutya?

Gyerek vagy kutya?

Figyelt kérdés

Ha csak az egyik lehetne.

Egyértelműen 100000% hogy kutya!😊

Hányok a gyerekektől.Kíváncsi vagyok a szavazás eredményeire és hogy mennyire állatbarát,vagy Gileád(szolgálólány meséje) az ország.



2021. márc. 31. 20:29
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
68%
Kutya, bár még pár évig azt se szeretném bevállalni, jelenleg még az is túl nagy felelősségnek tűnik. Gyereket soha nem akarok.
2021. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
40%

#30

Ha lett volna eszük, nem csinálnak gyereket, ebben egyetértek veled :)

Viszont, annyi eszük mégiscsak volt, hogy ha már csináltak egy gyereket, akkor neveljék is azt. Én gyerekként soha nem rugdostam meg senkit a buszon, nem rohangáltam ordítozva, nem zavartam senkit. Ha hiszed hiszed, ha nem nem, le*arom, de az tény, hogy a mai kölykök nagy százaléka kibírhatatlanul idegesítő, neveletlen, ostoba kis férgek :)

2021. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok.Nem tudom miért Balázsoztok.
2021. ápr. 1. 15:47
 34/39 anonim ***** válasza:
70%
Se a valódi, se a tettetett butaság nem áll jól neked.
2021. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
53%

33-as! A kutyákkal ugyanez a helyzet. Sokszor előfordul, hogy megyek valahova, a hülye kutyájuk meg ugrál, nyalogat, aztán nevetgélve rászólnak, az meg ugrál tovább. A szomszédban is van egy, az meg időnként nekiáll a semmit ugatni, akár egy órán keresztül is. Azt mondjuk már megneveltem.

Az emberek nagy része csak a saját gyerekét szereti, meg a saját kutyáját. Szerintem aki kutyát tart, az hiú, vagy önző ember, az okoz örömet neki, hogy valaki feltétel nélkül szereti, engedelmeskedik neki. A gyerek szeretetét ki kell érdemelni, az sokkal nehezebb.

2021. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyen emberek ne is vállaljanak gyereket. Maradjanak egyedül, az való nekik.
2021. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
45%

"Aztán meg ha a kutya leharapja az idegesítő pulya lábujját, mert mondjuk a hülyrgyerek basztatja, akkor a kuty van agyonlőve..."


Heee?? A kutyám nem ideggyenge veszett jószág a gyerek meg tudja hogy kell nyúlni egy állathoz. Se kutyát se semmilyen állatot nem lőnék agyon.

De mindenki magából meg a köreiből indul ki. Felétek se kutyát se gyereket nem divat szocializálni ezekszerint.

2021. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
37%
Imádom a kutyákat, de te hülye vagy. Nem értem, hogy lehet így velekedni a gyerekekről, ennyi erővel a szüleid is valaszthattak volna inkább a kutyát.
2021. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2021. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!