Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ahogy felnőttem megcsúnyultam...

Ahogy felnőttem megcsúnyultam volna?

Figyelt kérdés
Gyerekként egészen random szituációkban jöttek oda emberek megjegyezni, hogy milyen szép vagyok. Viszont azóta már nagykorú vagyok és senki nem adja a tudtomra, hogy szép vagyok-e. Ez azt jelentené, hogy felnőtt koromra eltűnt a szépségem?

2021. márc. 31. 22:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Gyerekkent sem voltal szep, csak mindenkire ezt mondjak. Kegyes hazugsag. Ugyanaz, mint amikor az ujszulottre mondjak, hogy jaj de szep, pedig ronda. :)
2021. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ok, de akkor boltban/utcán/iskolában random házaspár/néni stb miért állított meg, hogy milyen kis szép vagyok vagy ők is ilyen szép gyereket szeretnének mint én? Ez túl megy az udvariassági formulán.
2021. márc. 31. 22:51
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Ez mindenkivel megtortent mar. Minden gyereket megdicsernek.
2021. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Te hány idegent állítottál meg eddig csak ezért? Ha én magamból indulok ki, akkor egyet sem. Rokonok, ismerősök, barátok más tészta.
2021. márc. 31. 23:00
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
Én egyet sem, de nem is erről van szó. Az a lényeg, hogy minden gyereket megdicsérnek, nem pedig az, hogy minden felnőtt megdicséri a gyerekeket.
2021. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekhez szerintem hamarabb szól ilyet az ember. Felnőtteknél még a végén zaklatásnak veszi az illető. Vagy ha annak azért nem is, esélyesebb hogy rossz néven veszi, mint egy gyerkőc esetében.

De ha gondolod küldj egy képet privátban, és mondok egy objektív véleményt így ismeretlenül!

2021. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Jöhet nekem is! Nem kíméllek.
2021. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem is dicsértek gyerekként, hogy milyen szép, szőke fiú vagyok aztán most 20 évesen már senkitől se hallom. :/
2021. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Én az összes gyerekes ismerősömnek úgy szoktam bókolni, hogy majd én is ilyen szép gyereket akarok, mint az övé.


Aztán öt perc után már nem is emlékszem, hogy nézett ki a gyerek. Amúgy is mind tök egyforma.


A kisgyerekeket mindig megdicsérik, ha kell ha nem. Ne tulajdoníts neki jelentőséget.

2021. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam már olyat, hogy odamentem egy csajhoz és mondtam neki, hogy " Szia , minden hátsó szándék nélkül, és következményektől sem tartva szeretném elmondani, hogy nagyon szép lány vagy, bocs, de nem bírtam ki, hogy ne mondjam, szia" én tényleg csak ennyi volt, látta rajtam, hogy brutál ocsortány vagyok, de meglepődött én meg elmentem a francba mert általában a szép és helyes csajoknak valami verekedős esetleg sittes lumpen a barátja aztán huztam a csíkot. :D


Amúgy gyerekként én is szebb voltam, tehát ez szerintem normális.

2021. ápr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!