Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ennyire gusztustalan,...

Miért ennyire gusztustalan, rosszindulatúak az emberek manapság?

Figyelt kérdés
Mi ha ő sz.... @ volna a spanyol viszta, akkora egoja van 1-2 embernek de nem tudom mire fel. Pl egy 35 éves Férfi teszi veszi magát, az összes exet szidja mikozben ő a nőkön eloskodik? És ez nézi le azt aki 7 évvel fiatalabb nála, külön él?
2021. ápr. 1. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkozol velük. Nem kell. Te legyél különb, és keress olyan közeget meg baráti kört, akik különbek.
2021. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak manapság ilyenek, amióta lemásztunk a fáról ez van.
2021. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen, rosszindulatú sz@r a nagy többség....
2021. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen, de ti mind kivételek vagytok, kedves kommentelők. Nyilván. :)
2021. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én az ilyeneket próbálom elkerülni. De annak örülök, hogy az esetek többségében az emberek segítőkészek és kedvesek. Legalábbis tapasztalatom alapján.


Szerintem azért tűnik mindenki rossznak, mert arra figyelsz. Próbáld elkerülni őket és a jóra koncentrálni. Persze, egy egy tökkelütött fárasztó, de sokkal jobb ha elengeded. :)


(Nyugi, én is még dolgozom ezen 😂)

2021. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért ilyenekkel foglalkozom? Azért mert akkor még nem mutattak ki a foguk fehérjét! :)
2021. ápr. 1. 16:43
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Az efféléket meg se szoktam hallgatni.

Szomszédom ilyen, állandóan emlegeti, hogy egy másik szomszédom múltkor "milyen féltékenyen/irigyen nézett rám". Úgy teszek, mint aki meg se hallotta. Tégy te is így.

2021. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Mindig is ilyenek voltak.
2021. ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezen én is szoktam röhögni :D


az átlag magyar jóval egyszerűbb, mint egy külföldi, de akkora arca van a semmire, hogy hihetetlen.

Bezzeg mikor meg kéne szólalni angolul, vagy lefogyni, már nem akkora géniuszok.

2022. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!