Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rosszindulatú, pletykas,...

Rosszindulatú, pletykas, sz@rkavaro emberekkel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tudom... Semmit! Ha rólad terjesztenek valamit, ami eleve már ragalmazas, hamis dolgokkal illetőnek ami ráadásul még el is terjedt rólad, mit lehet ilyenkor tenni? Az a baj manapság egyre több az ilyen ember, régen is voltak de nem ennyi és nem ennyire gátlástalanul csináltak ezt. N30
2021. febr. 5. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerülni.
2021. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan súlyos ügy, akkor fel kell jelenteni. Más esetben pedig célszerű becsületesen élni és viselkedni másokkal, így mikor tisztázod magad, akkor nem a pletykásnak fognak hinni. Mást nem nagyon tudsz tenni, ami törvényes.
2021. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd magadat süketnek és ne foglalkozzál velük, ha foglalkozol velük és tudnak idegesiteni,annál jobban csinálják.
2021. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
A társam legjobb barátja egy szarkavaró. Többször ra lett szólva. Nem használt. Egy verés után abbahagyta.
2021. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Én el szoktam őket bizonytalanítani keresztkérdéssekkel.


Ha csak pletykál vannak fals információi, és hogyha ezekre rá kérdezel, vagy egy forrás hiteltelenségére, az neki lessz kellemetlen.

2021. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2021. febr. 5. 13:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Néhány év alatt a többség, aki közel áll hozzájuk, kiismeri őket. Sajnos ehhez tényleg évek kellenek. A legtöbb, amit tehetsz, hogy nem süllyedsz le az ő szintjére. Egy idő után ő saját magát teszi unszimpatikussá. Ha nekiállsz védekezni, főleg ha jogos indulatból, te fogsz veszíteni. Engem teljesen ki tudott készíteni az aljas ferdítéseivel egy ilyen elmebeteg nő és sajnos erős indulatokat is kiváltott belőlem. Az évek alatt megtanultam, hogy csak magamnak ártok, ha hagyom magam felbosszantani. Őt meg egyre többen kiismerik.
2021. febr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elkerülöd azt a debilt is meg a kretén társaságát is, aztán hadd főni a saját levükben őket.
2021. febr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Én az ilyen embereket messziről elkerülöm éa ki is zárom az életemből
2021. febr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálni. Mivel imádnak a középpontban lenni, a legnagyobb büntetés nekik, ha le vannak szrva.
2021. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!