Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi rosszindulatú,...

Miért van ennyi rosszindulatú, okoskodó, itelkezo ember?

Figyelt kérdés
Korosztalyrol és nemtől függetlenül. Mire jó ha hazudik a másikról? Mi jogon tör pálcát más ember fejlett mikor az aki teszi lehet, hogy 100x rosszabb ember mint az akit rágalmaz? Értem, hogy frusztráltsag, ez a vírus is, munkahely, pénz, de könyörgöm anno is voltak de nem ennyire gátlástalanul de erre a járvány rá se lehet ezt az egészet fogni mert most van csak 1eve, hogy megy nem 4-5(eve).Nem gondolnak bele hogy ezzel másik ember életét teszik tönkre? Gusztustalan ami megy!!!
2021. márc. 12. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze nincs a járványhoz. Ez anonim világ teszi ezt, itt mutatkozik meg az ember igazi énje. Nem az utcán, meg haverok előtt, hanem itt az oldalon vagy egyéb anonim oldalon. Nagyon sok emberrel beszéltem és teszteltem már őket. Tudom jól miről beszélek. Az ember igazi természete, akkor mutatkozik meg, amikor nem kell senkinek sem megfelelni, sem a társadalomnak sem a szülőknek, sem a barátoknak, magyarul nem kell elszámolnia. Az ember egyszerű lény, csak sokan túl viziónálják a szerepüket. Törvények nagyon sokat tesz az igazi ember megfékezésére.
2021. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha másokat rossz fényben tüntethetnek fel, azzal felsőbbrendűnek érezhetik magukat(hogy ők ilyet biztos nem csinálnának és mennyire elítélik ezt, ők milyen erkölcsösek stb)

Az is lehet még régen megbántottad valamivel (amiről esetleg te nem tudsz, vagy nem gondoltad sértőnek) és most áll bosszút.

Vagy csak szimplán rosszindulatú és ez okoz neki örömöt ami undorító.

2021. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem most szólt itt be valaki. Kiírtam egy kérdést az egészség (!!!) rovatban. A koromra tett megjegyzést. Más kategóriában még el is fogadnám. Hiszen fiatalság kultusz van. Nos de nem az idősebb embereknek vannak többségében egészségi problémáik? Hogy épp ott undokoskodik valaki?
2021. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 neincat ***** válasza:
100%
Önismeret teljes hiánya. Nem képes elfogadni és szeretni saját magát, ezt a belső feszültséget másokon vezeti le. Az internet ennek melegágya, név nélküli bárkinek mondhatom hogy b&zdmeg, soha nem fogja megtudni hogy én voltam. Az ilyen embereket sajnálni kell, mert fel sem fogják, hogy önmagukkal van gondjuk nem a másikkal és valószínűleg soha nem is fogják felfogni. Ha esetleg megpróbálod az önismeret felé terelni őket, akkor kiröhögnek, hogy ők már ismerik önmagukat, ez egy hülyeség. Tombol az ego, közben ki sem állhatják önmagukat és fel sem fogják :)
2021. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!!!!

És ugyan ez lenne a kérdésem de nem az internetről, nem erről az oldalról beszélünk hanem a való életben? Az egymás háta mögött askalodas, hazugság, sz@rkavaras és sorolhatnam holnapig...?!

2021. márc. 12. 16:57
 6/7 neincat ***** válasza:
100%

Ugyanez, csak az interneten jobban kijön, ezért említettem azt :)

4-es

2021. márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4#!

Most el gondolkodtam ismét az írásodon és nem kevés igazság van benne!"sajnos..." :)

2021. márc. 12. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!