Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik a szabadidejükben méregte...

Akik a szabadidejükben méregtelenítő kúrákat szoktak előírni maguknak, azoknál előfordul, hogy sokkal vidámabbak, mint társaik, emellett inkább önmagukra koncentrálnak az élet minden területén? 61/N

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom konkrétan mire gondolsz méregtelenítő kúra alatt, de én eléggé tudatosan fogyasztok ételt, italt, sportolok, elhagytam káros szenvedélyeimet.


Ami azt illeti sokkal jobban érzem magam mint előtte és talán ez is kicsit bennem van, hogy jobban befelé próbálok élni azóta, nem kifelé a világnak.

2021. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én méregtelenítő teát szoktam inni elég gyakran, illetve próbálok figyelni az étkezésre. Sokkal több energiám van és jobb a hangulatom mint korábban.
2021. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 2. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!