Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Méregtelenítő kúra jó lehet...

Méregtelenítő kúra jó lehet pattanások ellen?

Figyelt kérdés
22L vagyok, mostanában egyre több pattanásom van, tini koromban nem volt ennyire pattanásos a bőröm. Lehet, hogy az összevissza evés lehet az oka? Jót tenne egy méregtelenítés?

2020. máj. 3. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az étkezés nagyban befolyásolja a pattanásokat, igen. Érdemes elkezdeni egészséges kajákat enni (több okból is, nem csak a pattanások miatt), de nehogy elkezdj valami “méregtelenítő” léböjtkúrát vagy ilyesmi, mert ezek többet ártanak, mint használnak. Ha elkezdesz egészségesen táplálkozni, a szervezeted méregteleníti saját magát (ahogy most is teszi, csak rögtön pótlod “méreggel”).
2020. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is osztom az első véleményét, miszerint nem kell semmilyen méregtelenítő kúra, csak egyél egészségesebben

nem biztos, hogy az evés okozza amúgy, de van rá esély, szóval én elsőkörben ezt próbálnám meg


a bőrápolásra is érdemes lehet kicsit jobban odafigyelni, ha amúgy nem szoktál

2020. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget! Amit találtam az nem egy léböjt kúra, azt nem is bírnám végig csinálni. Ebben a kúrában egészséges ételek vannak, meg kevés a húsfogyasztás.

Mostanában egyre jobban odafigyelek az arcápolásra, de sajnos nem javult a helyzet, emiatt szeretnék valamit még kipróbálni mielőtt orvoshoz mennék.

2020. máj. 3. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A méregtelenítő kúra hülyeség. Figyelj oda, hogy ne egyél szemetet, legyél eleget a szabadban a napon és ne hanyagold el a testmozgást.
2020. máj. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt remélem tudod, hogy ha kúraszerűen táplálkozol egészségesen, akkor amint újra szemetet eszel, visszajönnek a pattanások. Ez nem úgy megy, hogy egyszer “méregteleníted” a szervezeted, és onnantól tiszta vagy. Ha szép bőrt szeretnél, át kell állni a hosszútávú egészséges táplálkozásra.
2020. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! 🙂
2020. máj. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!