Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szörnyen mélyen...

Mit tegyek ha szörnyen mélyen érzem magam?

Figyelt kérdés

23F vagyok, teljesen kiábrándultam az életből. Elméletileg idén végeznék az egyetemmel, de a szakdolgozatom elég gáz lett, van is rajta még mit csinálni, jövőhét utáni héten le kell majd adnom. Leadom majd, olyan amilyen, egy próbát megér...talán jobb mintha nem adnám le és egyből buknék...


Ha sikeresen elvégzem ezt az egészet akkor se tudom hol fogok dolgozni, a gyakorlati helyeimet utáltam...legalábbis az emberek hozzáállásával és hozzámállásával volt leginkább a bajom. Eleve olyan szakma, amitől sok pénz nem várható, annál több munka viszont igen..(egészségügy)..Persze diákhitelem is van.


Több mint 3 éve nem voltam már nővel, a szakítás után egy lány volt talán akivel alakulhatott volna valami, de lehet hogy nem is érzett irántam semmit csak beképzeltem a dolgot...nagyon szomorú vagyok amiatt, hogy az egész egyetemi életem ennyire depressziósan telt. Alacsony vagyok és testileg el is engedtem magam, jókora súlyt felszedtem, próbáltam többször nekiállni az edzéshez meg a helyes étkezéshez, de az edzést nem élveztem, a kaja pedig az egyetlen, ami ad egy kis életkedvet egy pillanatra. Egyre gyakrabban folytom vodkába a bánatom.


Barátaim sincsenek, nagyon magányos vagyok. Egyre gyakrabban gondolok öngyilkosságra, hogy milyen jó lenne, ha végre vége lenne ennek az egésznek, egyszerűen csak nem ébrednék fel többet.


Mit lehet tenni ebben a helyzetben? A pszichologust tudom...nem hiszem, hogy bármit is segítene.


2021. ápr. 2. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én magamat kezdtem el elemezni. Miből fakad micsoda, miért érzek ugy ahogy, és aztán ott is volt a megoldás. Nem ez az egyértelmű ilyenkor? Olvasol, tanulsz ezekről, magadról. Rengeteg ilyen anyag van.
2021. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!