Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fordult már elő, hogy baleset...

Fordult már elő, hogy baleset ért, megtámadtak vagy valami hasonló? Ha igen, hogy történt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 20:14
 1/7 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Villamoson asszony kezdett nekem állni, az ura előtt hangosan szidni, trágárul sértegetni, majd már a hajam húzgálta, míg vártam, hogy lemenekülhessek.
2021. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer elütött egy kocsi, bácsika vezette, nekem volt elsőbségem biciklivel, de nem látott, kicsit sokáig volt gipszbe a kezem...


Megtámadás 2x volt, egyik Nyugati, másik Zugló vasútállomásnál, c typek betaláltak, h cigit adjak már, nincs e kis apróm, gázsprayt kérek vagy golyót riasztó pisztolyból - ez a nyugati - zuglóba meg kis mitugrász c felpofozott ok nélkül és elszaladt...

2021. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
94%

Engem is elütöttek régebben, szintén nekem volt elsőbbségem biciklivel de az autós (nálam egy nő volt) először lassított, majd hirtelen rám nyomta a gázt. Volt kórház, évekig tartó gyógytorna, fizikoterápia és persze a sportomról is le kellett mondanom évekre.


Támadás 3 volt, egyszer télen mentem haza angolról este 8 körül és az egyik ilyen beszögellésből előlépett egy pasas hogy kéri az értékeimet. Mondtam hogy nincs semmim, hagyjon békén de csak nyomult, szerencsére észbe kaptam és elkezdtem futni a kihalt kisutcán a villamosmegállóba. Sprinter voltam az iskolában, persze nem ért utol és a villamos is pont jött, szóval mákom volt. Másik este amikor koncertről hazafelé sétáltam haza, belém kötött egy pasas és elkapta a karom, én meg reflexből fejbe csaptam a nálam lévő dedikált viszkisüveggel...a fickó összeesett, én meg megijedtem és kihívtam a mentőket. Harmadik eset hajnalban volt, mentem diákmelóba de 20 percet várnom kellett az átszállásnál, 3 cigánylány odajött kötekedni meg kérdezősködni hogy hány óra, adjak cigit meg ilyenek, aztán amikor nem válaszoltam, lökdösni kezdtek meg a táskámat próbálták elvenni. Volt egy méteres hajam, na amikor valamelyik azt elkapta, bedurrant az agyam és nekik mentem, persze egyedül a 3 ellen nem sok esélyem volt de hajnalban és este vannak rendőrök az állomáson és le is jöttek a zajra és véget vetettek a balhénak mielőtt komolyabban sérültem volna.

2021. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

#1, #2:

Az ilyen csicskák, mint amilyenek ti vagytok, meg is érdemlitek. Nem csoda, hogy mindenki röhög a magyarokon, mekkora birkák. Hagyják, hogy üssék őket. 😄

2021. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Persze majd neki állok két 120 kiló felettinek, miközben mások próbálnak még csak rám se nézni, nem segített volna senki, ha szétvernek, 46 kilóval meg nem fogok magassarkúban pattogni.
2021. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. 14 évesen pár barátommal sétáltam, egyikük fején egy kb 10 ezer forintos fullcap volt, amit egy 17 éves általunk ismert srác elvett és engem megütött, mert megpróbáltam visszaszerezni.

(De nyílván nem sok sikerrel, 14 évesen sokat számít az a 3 év)


2. Rengeteg furcsa, rabláshoz közeli eset történt már velem, amik nem igazán érdekesek, de simán lehetett volna több is.


Pl.:

Egyszer angol magán óráról mentem haza, ami 8kor ért véget. (Kb 15 éves lehettem) Egy bőr utánzat kabát volt rajtam. Elsétáltam pár látszólag részeg fiatal mellett, akik közül az egyik rám szólt, hogy "Te az nem az én kabátom?", "Adjad ide" és hasonlókat.


Elkezdtek ketten közeledni és kéregetni az értékeimet, már szinte nekem estek, de akkor szerencsémre valaki a társaságból vissza fogta őket elég időre, hogy elmenjek.


Kb évente 1 ehez hasonló történik.


----------------------------------------------------------------------------


Még egy történet, ahol semmi sem volt, de előző pénteken történt, így még friss és abban érdekes a dolog, hogy nem fejtettem meg, hogy mit akartak, mert elég furcsán viselkedtek.


Na ... Pénteken pirosbetűs ünnep. Reggel 7 kor sétálok a wesselényi felöl a Blaha aluljáró irányába, a városháza oldalán.


Ott az aluljáróhoz a lépcső úgy nézki, hogy az épület alap terülén belül van. Ezen a részen oszlopok tartják az épületet.


Meglátom, hogy előjön onnan 2 férfi, kb 25 körüli, drogosnak kinéző romák.


Senki sincs az utcán.


Ahogy meglátnak rögtön vissza mennek sietősen a feljárónál lévő oszlopok mögé és elég egyértelmű volt, hogy azért tették, mert észre vették hogy arra megyek.

(Még viszonylag távol voltam.)


Itt érzékeltem, hogy ez elég furcsa és lehet más irányba kéne mennem, de úgy voltam vele, hogy 23 éves vagyok, 100kg (jó formában), kicsit küzdősport múltal és meg van a fizikumom, hogy békén hagyjanak vagy maximum elfutok ha akármi lesz, de emiatt nem fordulok meg.


Amikor oda értem a lejáróhoz előbukkant az egyikük, az egyik osztlop mögül, megpróbált elém állni és valamit mondott, amivel megpróbált megállítani, de határozottan és tempósan mentem tovább, majd megláttam, hogy a lépcső alján meg ott áll a barátja.

(Tehát amikor megláttak, akkor egyikük az egyik oszlop mögött elbújva várt, míg a barátja lement a lépcső alljára és ott kezdett elvárni)


Szóval lényegében bekerítettek, egyik felül a másik lent.


Már mentálisan készen álltam, hogy lesz valami és gondolkozzam, hogy fussak, vagy ha nem hogy és mit csinálok a lenti sráccal.


De gondolom látszott rajtam, hogy nem viccelődős a tekintetem és közelebbről intimidálóbb a fizikumom, megfordult a lenti srác (aki addig várt és engem bámult) úgy hogy a szemével maximálisan jobbra nézve próbált továbbra is nézni és sietősen elment.


Nem tudom mit akartak, de nagyon rablás gyanus szituációnak tünt, amit mintha feladtak volna, mert látták rajtam, hogy lehet nem kéne ezt erőltetni.


Vagy szimplán be voltak drogozva és kiszámíthatatlanul random dolgokat csináltak és semmi nem volt mögötte.


Mindenesetre érdekes.

2021. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Támadni még nem támadtak meg(szerencsére), de egyszer olyat estem az aszfalton, hogy eltört a kisujjam, amit aztán kétszer műtöttek. Meg még régebben, olyan nyolc éves koromban ráestem a csuklómra, ami aztán szépen ki is bicsaklott. Ó, és egyszer futottam edzésen, amikor oldalra bicsaklott a bokám, és lett egy szépséges szallagszakadásom:) Utána hónapokig merevítővel járkáltam. Egyébként nagyon vicces lett volna, hogyha emiatt nem tesznek ki a csapatból.
2021. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!