Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen otthoni szokásaid...

Milyen otthoni szokásaid vannak, amelyeket te követsz, de meglepődsz azon, hogy az ismerőseid nem?

Figyelt kérdés

Nekem ezek:

- külön-külön fakanál használata főzés elején, amikor még nyers a hús és később, amikor már nem nyers

- külön mosogatószivacs a nyers húsos dolgoknak

- telefon fertőtlenítése, miután hazaérek

- utcai nadrágban nem ülök le a kanapéra (vendéget nyilván nem kérhetek erre, de ha leül, utána kimosom a kanapén lévő takarót)


Most csak ennyi jutott eszembe.


2021. ápr. 3. 13:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Én sem ülök le sosem az utcai ruháimban a székre/kanapéra. Ha hazaértem, rögtön leveszem ezeket és otthoni cuccokra váltok.
2021. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A párnás ötlet nagyon tetszik!
2021. ápr. 3. 22:05
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
De ennek a párnaforgatásnak semmi értelme, mert a koszos oldal lefordítva bekoszolja az alatta lévő ágyneműt is... az meg a párna tiszta oldalát, mikor az van lefelé... Én minden hajmosásnál lecserélem a párnahuzatot, a mosógépben szinte semmi helyet nem foglal.
2021. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igaz!
2021. ápr. 3. 22:51
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálam mindig írással/névvel kifelé vannak a cuccok a hűtőben, de azon kívül is pl. Gyógyszerek, vitaminok stb. Nem tudom miért, így alakult. Gázt naponta többször ellenőrzöm, hogy elzártam-e, minden esetben a bal cipőmet veszem fel.először, a kezemben soha nem viszek semmit, hátizsák vagy egyéb a megoldás általában. Tudom, hogy ezek inkább kényszeresek, mint hasznosak, de azt hiszem megfelelnek válasznak.
2021. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na jó, eddig azt hittem, csak én vagyok ilyen kényszeres, de ebből rengeteg nálam is megvan :D Utcai ruhából átöltözni alap, kanapén takaró, amit mosok, ha leültek rá utcai ruhában. Vécé állandó hipós mosása megvan. Telefon fertőtlenítése megvan. Külön szivacsok mindenféléhez megvan. Húsos kaját ugyan nem nagyon csinálok, de sose nyúlnék ugyanazzal a kanállal a nyershez, mint a sülthöz :O Ja, és a gurulós bőrönd az előszobáig jön be, ott kiszedem a holmimat belőle, kereket lefertőtlenítem, és így megy a helyére. (előszobában nem tudom tartani, kicsi a hely.)
2021. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!