Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mennyire van rendben...

Az mennyire van rendben szerintetek, hogy a lakótársatok 5000 forintot kér kölcsön tőletek hazautazásra úgy, hogy pont akkor jön be neki 50-100k sportfogadásból?

Figyelt kérdés

Eljátsza, hogy neki nincs pénze, holott sokszor mondja, hogy sportfogadásból félmilliót tesz félre havi szinten, és ahhoz nem akar hozzá nyúlni. Így hát tőlem kérne kölcsön. Persze vissza adná, de egyre gyakoribb ez a kölcsönkérés duma. Ráadásul ha valamit megbeszélünk, hogy elmegyünk valamerre, akkor a szavára szinte sose lehet adni, belém köt, ha rendelek kaját, merthogy nem főzök magamnak szinte sose. Mintha sok köze lenne hozzá.

23 évesek vagyunk.



2021. ápr. 3. 14:26
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Lónak a f-szàt beléje!
2021. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a sportfogadás nem tuti befektetés, biztos sokat bukik is :)
2021. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Hosszútávon a sportfogadás csak bukó kehet. Haver is mutogatja a szelvényeit. Mikor mennyit nyert. A vesztes szelvényeket nem mutatja. 34 éves az anyjával él. Pénzt nem kell hazaadnia. 300- at keres. Semmilye nincs a szakadt kocsiján kívül. Rendes gyerek meló mellett is maszekol mégsincs semmilye. Ez már játékszenvedély. Olyan akár az alkoholizmus csak ez többe kerül mint a szesz.
2021. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Az lemaradt hogy előbb utóbb a lakbérre se fog adni.
2021. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Említette már rögtön az elején mikor 5 hónappal ezelőtt hozzá költöztem, hogy miért nem fektetek be pénzt valamibe, elvégre pénzből lehet pénzt csinálni. Na igen ám, ez igaz, csak akkor még nem részletezte, hogy nála erre megy ki a játék. Ami egyébként különösen furcsa, hogy az ő profilján havonta keres félmilliót, tegnap is 50-100 ezret, de az én profilomon (csinált egyet nekem, hogy osztozzunk), szinte aligha, nagyon ritkán. Egyszer jött be egy 850 ezres összeg rögtön az elején, aztán max 20 000, de előtte volt jó pár bukó is (kisebb 4-5000 forintok). Szóval nekem elegem is lett ebből, de ha ő rejtélyes módon a saját profilján ilyen jól keres, kimondottan hasznot húzni akarna rajtam szerintem, hogy én adjak neki kölcsön a hazaútra, amit állítása szerint hétfőn vissza is tudna adni, mert akkor lesz megint valamiből pénze. Akkor addig nem bír elvenni a saját pénzéből? (Eddig 2x utaltam neki, szerencsére vissza adta) Vettem fel előleget a cégemtől, és kérdezte, hogy na megjött az előleg? Mondtam, hogy nem. Ő saját vállalkozást akar építeni, de nincs benne semmi alázat, hogy elismerje mit szúr el, ezért nem is említek meg neki semmit, mert értelmetlennek tartom.
2021. ápr. 3. 17:54
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
Nem költöznél el tőle? Nem normàlis a hapek pénzkezelése...
2021. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De már többször is felmerült bennem a költözés gondolata, viszont albérletre nem szeretnék 120 ezreket kiadni Győrben, holott a munkahelyem innen van a legközelebb. Kellene találnom egy másik srácot akivel össze tudnék költözni, vagy lányt. Viszont megbízhatót nehéz, aki nem közli be velem, hogy hoppá nem fizetem ki a rezsit éppen, vagy akármit, mert ez és ez van. Eddig ilyen szempontból a sráccal nem volt gond, de ahogy jönnek elő a hülyeségei, a szar keverései a hátam mögött (úgy beszélt rólam a szemem láttára egy csaj haverjának, hogy fura srác vagyok, de amúgy normális), hogy már félek attól hogy beigazolódik amit az egyik válaszoló írt a bérleti díj kifizetésével. Egy másik példa: említette, hogy nyugostan alhatok a szobájában, ha elmegy több napra, mint most. Ezt tuti nyalizásból mondta, mert hirtelen bezárta az ajtót. Az Unibetes fogadásnál mikor nem jött be pénz összeg a játéka során, akkor hivatkozott arra, hogy pont elfogyott a fű, és azért, vagy mert a profilom még nincs úgy fel fejlesztve. Ez mind szerintem hülyeség, mert szerencsejáték az egész mégiscsak. Szóval előttem nyalizik, de a hátam mögött keveri a szart, mint ahogy a zárójelben említett eset során bizonyossá vált számomra. Szóval nem is hagynám ott vele kettesben két percig sem az ismerősömet. Azt sem hiszem el neki, hogy mást nem fogadott volna be rajtam kívül az albérletbe. A koszos tányérját az asztalon hagyja, mosogatóba se teszi be.


Ha bármit megemlítek neki, neki áll feljebb, semmi beismerés, alázat...

2021. ápr. 3. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!