Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan fogjátok a tollat íráskor?

Hogyan fogjátok a tollat íráskor?

Figyelt kérdés
Láttam amerikaiakat és ausztrálokat, akik nagyon máshogy fogták a tollat, viszont nem tudom, hogy ez egyedi dolog vagy szimplán ott így tanítják az iskolában. Ti hogyan fogjátok meg?

2021. ápr. 5. 16:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, mikor tanultam meg, vagy miért fogom így, pedig nagyon szigorú tanárnőnk volt.

A tollat a hüvelyk és középső ujjam között tartom, rátámasztom a gyűrűsujjamra és a mutatót pedig ráteszem az tollra.

És csak nemrég vettem észre, hogy én valójában rosszul fogom.

2021. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
11-es, az igen, alig bírtam utánad csinálni.:DDD
2021. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, honnan szedtem, hogy így kell fogni a tollat :D

És tudod, hogy jöttem rá, hogy rosszul fogom? Az emojik között van olyan, ahol egy kéz fog egy tollat, és én ott néztem, hogy "Ez meg hogyan fogja?"

Utána kezdtem el nézni, mások hogyan tartják.

2021. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#10 Sajnos már nem látszanak a képek.

#11 Kipróbáltam, nem semmi technika! :) Írtam pár sort így, de nagyon hamar elfáradt a kezem.

2021. ápr. 5. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!