Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tinik, nektek ebből hogy...

Tinik, nektek ebből hogy sikerült kijönni? (Már ha voltatok ilyenbe)

Figyelt kérdés

Nem a karantén miatt, de kezdek befordulni teljesen, nagyon boldogtalan vagyok.


Folyamatosan bántottak, egy beteg gyerek voltam/vagyok. Idők során ez persze javult, de mai napig egy zárkózott kis senki vagyok. Bekerültem középsuliba, szorongtam (általánosban is) megbuktam, új osztálytársak, még jobban szorongtam. Most hogy nem kell normális járni suliba 1 éve valamivel jobb. De ez nem mehet így, nincsenek barátaim nincs senkim. Nem megyek utcára, bujkálok az emberek elől, azt kívánom hogy ne tudjanak a létezésemről szinte. Szeretet hiányos vagyok. Úgy érzem el van baszva az életem.

Kis iskolásként voltam pszichológusnál, de nem történt semmi úgy emlékszem...


Próbáltam tenni valamit ez az egész ellen tavaly, mikor bezártak a sulik. Elkezdtem neten ismerkedni, egyik lánnyal 10 hónapot beszéltem. Elég fullos lányt találtam be, de szerintem csak azért érdekeltem mert más voltam mint a többi, és nem találkozott még ilyennel. (+mindenkivel kedves, és alapból érdeklik az emberek) Le is szögezte hogy barátként beszélünk...

(Ezt csak azért írtam hogyha valami tippje van valakinek hogy hogy szarjam le a lányt akkor meghallgatomxd)



Szóval eléggé magam alatt vagyok. Iskolanyitás sem segít, nem tudok ott tanulni, szorongok. Ha bemegyünk akkor mindent behajtanak rajtam, és lehet meg is bukok...

Egyszerűen mindent elengedtem, nem érdekel semmi, csak csúszok lefele. Egy napom úgy néz ki hogy felkelek és már álmos is vagyok a kedvetlenségtől szinte. Problémákat "kreálok", vagy fedezek fel... Mindent megkérdőjelezek már. Komolyan mint egy nem normális olyan vagyok legbelül. Nem tudom elfogadni se a helyzetem, se saját magam.

(Bocsi gyorsan írtam, remélem érthető. Most este ennyi jutott eszembe hirtelen.

Megyek el is rakom holnapra magam)


2021. ápr. 5. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress egy hobbit amivel kiélheted magad.

próbáld meg pozitivan szemlélni a világot.

Nagyon sokat számít a világlátás.

Én mindenesetre azt kívánom, hogy megtaláld önmagad.

És higgy abban hogy nem fogsz lejjebb csúszni.

Menni fog.

Sok kitartást!

2021. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon át tudom érezni kb velem is ugyanez van. Szerintem mindenképp keresd fel az iskola pszichológust, vagy ha ő nem szimpi akkor kérd meg a szüleid hogy segítsenek keresni egy másikat. Lehet akár egy másik suli is segítene, de akkor viszont tényleg kezdj el tanulni mert így nem nagyon tudsz át menni sehova, írtad rosszak a jegyeid, ráadásul még online iskola van pár hétig addig húzz bele mert így még könnyebb is hiszen nem kell bent szorongani az osztályban hanem otthon vagy nyugiban. Szerintem a netes ismerkedessel meg hagyj fel mert azokból nem lesz soha semmi szóval inkább próbálj meg az osztályodban keresni pár szimpatikus arcot, vagy mondjuk ha őket nagyon utalod akkor a másik osztályból. A depressziobol kimászni ahogy az 1es is írta sokat segítene egy hobbi például valami sport amit szeretsz, vagy valami iskolai szakkör és akkor ott is tudnál barátokat szerezni. Amíg meg nincs suli addig akár el is mehetnel egy kicsit kimozdulni, esetleg ha van kutyád el mehetnel vele sétálni már az is sokat tud segíteni 😜.

De egy pszichológust tényleg keress fel mert nem lenne jó így leélni az életed, ezt szerintem te is tudod.

Kitartást tényleg!

2021. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A probléma ott kezdődik hogy nem fogadom el magam, és ahogy írtam ezzel voltam már szakembernél, hát nem segített.

"Szerintem keress egy hobbit amivel kiélheted magad." Azt nem tehetem meg. Nyilván mást is csinálok, de az egész kényszer, nem élvezem.

2021. ápr. 6. 13:51
 4/9 A kérdező kommentje:

"Szerintem a netes ismerkedessel meg hagyj fel mert azokból nem lesz soha semmi "

Észrevettem, fel is hagytam, csak érdekelt a dolog... Azt hittem segít

2021. ápr. 6. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó de lehet hogy az akkori szakember nem volt valami jó, én is voltam kisebb koromban olyannál aki nem nagyon segített. Ez nem azt jelenti hogy egyáltalán semelyik sem tud segíteni, csak keresni kell egy normálisat kezd először is az iskolai pszichológussal.
2021. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ahogy említettem nem megyek iskolaihoz, voltam már.

De egyetértek egy normális szakember kell.

2021. ápr. 6. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:
És mi az a más amit csinálsz? Mert ha nem szereted akkor szerintem hagyj fel vele, mert jobban nem fogod érezni magad tőle. Biztos hogy van valami amit szeretsz csinálni, akár amit otthon is tudsz hobbiból csak keresni kell és meg fogod találni.
2021. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Excuse me sir.

Ha nem próbálkozol újítani.

Vagy felkeresni egy normális szakembert, csak mert egyszer nem segitett, akkor nem fog változni semmi.

Ez olyan mint amikor a csajok azt mondják hogy "MiNdeN pAsI uGyaNoLyan"

Nem.

Csak rosszaknál próbálkoztál.

Hogyha nem akarsz kis lépésekkel elindulni fel a lépcsőn, sajna a pincébe fogsz ragadni egy ideig.

Ez nem azt jelenti hogy ÖRÖKRE, És nincs kiút.

Persze hogy van.

Gondolj arra hogy az élet egy hullámvölgy.

Most még lent vagy, de juthatsz feljebb is a dolgok másképp látásával.

Eléggé elveszetnek tűnsz, És neked kell lépned.

Tudom hogy nem látod a dolgokat olyan fényesen.

De változtathatsz.

Aztán a jövőben csak kacagni fogsz azon hogy milyen depressziós voltál, És kihúzhatod a hátad, hogy legyürted.

2021. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Látod a válaszom utolsó sorát?"De egyetértek egy normális szakember kell"

Amint tehetem hidd el keresni fogok egy normális szakembert:)

2021. ápr. 6. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!