Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek is volt már olyan hogy...

Nektek is volt már olyan hogy közel voltatok hozzá hogy összejöjjetek valakivel de aztán mégsem sikerült?

Figyelt kérdés
Nekem többször is volt ilyen.Egy karnyújtásnyira voltam attól hogy legyen barátnőm de aztán mégsem sikerült.Ez olyan mint a futballban hogy majdnem gólt rúg valaki.Csakhogy a majdnemmel nem lehet bajnokságot nyerni,gólok kellenek.Én már többször voltam a tizenhatoson belül,de gólt még egyszer sem sikerült rúgnom☹
2020. márc. 5. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt, és utólag azt mondom, hála Istennek, hogy ott volt az a banánhéj. Ha valaki nem működne, akkor jobb, ha soha nincs si, mintha rövid ideig van, aztán csak a pofára esés jön. Inkább ne szeressen senki soha, mint valaki nagyon, és aztán rájöjj, hogy csak hazugság volt az egész - az ő részéről. Annál nagyobb fájdalom nincs is.
2020. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon szerelmes voltam, a srác is, de iszonyúan félénk volt kezdeményezni, én meg cikinek gondoltam, hogy nőként nyomulok. Elengedtem. Jó darabig bántam, párszor még meg is kerestük egymást de nem akart az istenért se férfiasan viselkedni. Így egy idő után már hagytam a fenébe. (Azért 10 év után is megdobban a szívem ha meglátom véletlen valahol.)
2020. márc. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hasonlatodból kiindulva, én egyszer egy hatalmas kapufát lőttem. Pedig életem gólja lehetett volna...
2020. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
velem is előfordult már ez párszor.
2020. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt. Nem is olyan régen. Azóta is bánom. Pedig már nem az első "meccs" volt köztünk, de valahogy sosem sikerül. A végén mindig megfutamodok.

Mondjuk az is igaz, hogy mindig akkor bukkan fel, amikor kiakarok lépni egy kapcsolatból. Aztán vissza táncolok, mert lelkiismeretfurdalásom lesz, hogy ha miatta szakítok az milyen már...

Közben mindig megbánom. Ez volt a második ilyen alkalom. Elszúrtam. Szerintem többet lehetőségem sem lesz rá, de legalább rájöttem, hogy nem azért akartam szakítani, mert hűtlen lennék, hanem mert tényleg ott akarom hagyni a srácot. Ebből a szempontból ez mondjuk már nem változik.. :)

Neked mi a történés?

2020. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem. és nagyon gáz az egész, amit a válaszolók is írtak.
2020. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!