Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy az életben,...

Jártatok már úgy az életben, hogy olyanok utasították el a facebook jelöléseteket, akikkel úgy tudtátok legalábbis, hogy nem vagytok rossz viszonyban?

Figyelt kérdés

Számomra ez a fura, hogy akikkel tényleg csak ilyen látásból ismerjük egymást, de közben semmilyen viszony nincs köztünk, azok visszaigazolnak, de akikkel "legalábbis azt hiszem" hogy nem vagyunk rosszban, azok meg elutasítják a facebook jelölésem.



Nektek is volt már ilyenbe részetek?


2021. ápr. 7. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem akarja hogy valaki más lássa?
2021. ápr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még ilyenem. Azt tudom elképzelni, hogy olyan csatornának használja a fbt, ahol a valóban hozzá közel álló személyek az ismerősei (de akkor ez nem szokott többszáz főre rúgni).

Én olyanok jelölését utasítottam el, akikhez nagyon rossz emlékek fűznek, amelyek nem szépültek meg attól, hogy eltelt azóta x év. Gyanakvó lettem - épp a múltunk miatt. Ne smúzoljon velem amiatt, mert -pl. akkor épp egy menő multinál voltam hr - es.

2021. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én már gondoltam arra is, hogy nem feltétlenül az üzenet írogatás miatt nem igazol vissza mindenki mindenkit, hanem egyben azért is, hogy ne lássanak bele az emberek egymás POSZTJAIBA.


Mert tudja, ha visszaigazol, akkor bele láthatunk egymás posztjaiba is. Esetleg ezt tudom én még elképzelni.


De, ha nem akar ismerősnek miért nincs olyan gerinces és meg mondja személyesen a szemembe, hogy nézd nem vagy szimpatikus, arra kérlek, hogy ne keresd fel a társaságomat.

2021. ápr. 7. 00:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Berak távoli ismerősnek és közeliekre oszt alapból, simán jobb. Nem, ez közlés. Vagy nem jó a képed, és az adatlapod publikus részéből se derül ki, hogy ki lehetsz.
2021. ápr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy Tinderen összeismerkedtem egy csajjal, akivel randiztunk. Teljesen jól alakult, ő is nagyon jól érezte magát saját bevallása szerint. Megbeszéltük, hogy lesz második randi. Bejelöltem Facebookon, hogy ott folytassuk a kommunikációt, és elutasította a jelölést. Többet nem is hallottam felőle.
2021. ápr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább csak a posztokat nem akarják, hogy akárki bele lásson a posztjaikba.



Miért ne derülne ki, hogy ki lehetek, nem kamu képeim, vagy ilyen anime figurák vannak kint az adatlapomon.


Én továbbra is inkább azt tudom elképzelni, hogy úgy gondolják, hogy nem tartozik minden ismert boldog, boldogtalan emberekre a posztjaik.

2021. ápr. 7. 00:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, sőt, gimis osztálytársam konkrétan törölt az ismerősei közül miután végeztünk a gimiben.

De olyan is volt hogy csajjal tök jól elbeszélgettem, vagy egy másikkal mindig köszöntünk egymásnak, tudta ki vagyok, de mégse igazolt vissza.

2021. ápr. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Még 2013-2014-es években még bárki jelölgethetett bárkit ismerősnek, de manapság már nem olyan könnyű új ismerősöket szerezni.



Lehet az az oka, hogy a facebook nem barátgyűjtögető oldal, hanem az ember csak tényleg az olyan ismerősökkel tartja a kapcsolatot, akik tényleg hozzá közel állnak.

2021. ápr. 7. 01:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de nem érdekel, mert nem nagyon talizunk az életben, akkor meg minek? És én is műveltem már ilyet.
2021. ápr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy (volt) lány osztálytársam, akivel jóban voltam, mondta hogy jelöljem be. 1 hónappal később beszéltem vele legközelebb, eszembe jutott hogy nem jelöltem be, aznap bejelöltem. Elutasította és másnap odajött és ennyit mondott "barátok"

Azelőtt napi szinten beszéltünk élőben vele, meg a barátnőjével. Utánna én kerültem őket. Haverjaimmal jöttek, meg ismeretlen lányokkal utánam hogy beszéljünk már. Később a hugommal próbálkoztak. A végén már csak néha köszöntünk egymásnak, és egyszer odaszólt ha gondolom, akkor beszélgethetünk facebookon... Mondom köszi nem.

2021. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!