Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy az életben,...

Jártatok már úgy az életben, hogy olyanok utasították el a facebook jelöléseteket, akikkel úgy tudtátok legalábbis, hogy nem vagytok rossz viszonyban?

Figyelt kérdés

Számomra ez a fura, hogy akikkel tényleg csak ilyen látásból ismerjük egymást, de közben semmilyen viszony nincs köztünk, azok visszaigazolnak, de akikkel "legalábbis azt hiszem" hogy nem vagyunk rosszban, azok meg elutasítják a facebook jelölésem.



Nektek is volt már ilyenbe részetek?


2021. ápr. 7. 00:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

Én vagyok az, aki elutasítja az ismerősjelöléseket ill. töri szó nélkül az embereket az ismerőslistájáról. Még régebben eldöntöttem, hogy csak a haveri kört tartom meg ismerősként és azokat az ismerősöket, akik valóban érdekelnek vagy akik nagyon érdekeseket posztolnak. Le is töröltem vagy 300 embert és azóta nagyon keveset igazoltam vissza.

Attól még, hogy kedvelek valakit és ismerem élőben még nem akarok közösségi oldalon is az ismerőse lenni. Ha nem vagyunk közeli viszonyban, akkor szerintem képmutatás. Engem nem érdekel, mi van vele, őt se érdekli, hogy mi van velem, akkor hadd ne nézegessük már egymás posztjait.

2021. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11 "akkor hadd ne nézegessük már egymás posztjait."


Azzal is megoldható, ha téged nem érdekel, amiket egy ismerősöd posztol, hogy egyszerűen csak kiköveted, azaz leállítod a követést és akkor nem dobálja fel a facebook a posztjait a szemed elé és ugyanúgy az ismerősöd és arról, hogy te csak kikövetted azaz leállítottad a követést nem is fog tudni róla.

2021. jún. 19. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!