Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Extrém kövér, kövér emberek...

Extrém kövér, kövér emberek milyen problémákkal szembesültök a mindennapi élet során?

Figyelt kérdés
Nekem a párom eléggé meghízott most nagyobb autót kell venni emiatt.
2021. ápr. 7. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Buszon, vonaton, repülőn, színházban, moziban nem férnek el az ülésen. Nyáron a puszta létezéstől is izzadnak (igaz ehhez nem kell 200 kilónak lenni), lépcsőzés kínszenvedés.
2021. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most azért vesztek új autót mert meghízott? Pár év múlva cipő helyett targoncát fog venni?
2021. ápr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amugyis vennénk, mondjuk tényleg kis autónk van Opel Corsa kényelmetlen egy nagyobb embernek.
2021. ápr. 7. 09:13
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Nekem volt már 192 kg-os kedvesem,van tapasztalatom.

Legtöbb gond a ruha vásárlással volt. Legkönnyebben használt ruhásnál lehetett extra nagy mérethez jutni.Ha vonattal vagy busszal utaztunk fel kellett húznom vagy tolnom,mert nem bírta el magát.Moziba azért nem mentünk,mert félt,hogy nem fér bele a székbe.Egyszer a Balatonon eltört alatta egy szék egy csomó ember előtt,s szegény nagyon megütötte magát.

Mindezek ellenére imádtam,segítettem mindenben.

2021. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Senki nem ír arról, hogy ezeknek az embereknek rengeteg betegséggel kell megküzdeniük napi szinten is akár. Nagyobb a rizikófaktor, pl. egy szívinfarktusra, az ízületeik és a szívük kikészül..stb.
2021. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Na igen a betegségek, múltkor láttam egy röntgent egy naaaagyon kövér emberről, attól az ő csontváza ugyanolyan, mint egy normál testalkatúé. Az hogy kivel mitől szalad el a ló már más kérdés, mert van akinek olyan betegsége van, de a többség általában maga tehet az állapotáról.
2021. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mozi, szinhaz, repulo kizarva. Tul szukek a szekek meg egy 80-90kilosnak is nem hogy 150-160kiloval pl.

Auto, volanbusz necces...nem mindegy milyen tipusu.

De egyszeru etteremben sem johet szoba pl karfas szek, ezert mindig megkell nezni milyen a hely.

Ismeros kocsijaba inkabb nem ulok be, hacsak nem terepjaro vagy kombi.

Erdekes modon nem a ruha a legnagyobb gond vagy a parkereses...

2021. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!