Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor a H1N1, vagy a SARS,...

Amikor a H1N1, vagy a SARS, stb. zajlott, akkor minden hírforrás tele volt vele, mégis éltük tovább a mindennapi életünket. Akkor most mégis mi van? .

Figyelt kérdés
Természetesen tudom, hogy ez már a sokadik kérdés, de akkor is!...

2020. ápr. 14. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Akkor nézz utána hány ember volt érintett. És most mennyi.
2020. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2002 novembere és 2003 júliusa közt egy csaknem világméretű SARS-járvány az Egészségügyi Világszervezet (WHO) adatai alapján 8096 ismert megbetegedést okozott. A betegek 9,6 százaléka, 774 ember meghalt.[
2020. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Olaszországban naponta többen haltak/nak meg, mint a sars miatt összesen az egész világon.
2020. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Hát az van, hogy az egész világsajtót és helyi médiát valahol egybizonyos társaság cenzúrázza, és uralja.


Amin már gondolkodni is kellene, az veszélyesen illegális, meg darkweb, meg kurucinfo

2020. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

A SARS idején mindössze egy éves lehettem, de a szüleimet kérdeztem és tulajdonképpen nem is tudták.

A H1N1 idején is kisgyerek voltam, talán alsós, annyira emlékszem az akkor nagyon ment a hírekben, még be is oltattuk magunkat.

Azonban ez a korona sokkal durvább szerintem, mint az előbbiek, lehetne jönni azzal, hogy sima influenzában is meghalnak rengetegen, de ez akkor sem oké, hogy több mint másfél millió megbetegedés van világszinten, arról nem is beszélve, hányan halnak meg.

2020. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Emberi hülyeség és túlérzékenység. Sokan csak a pánikot, a halált, és a #maradjotthon-t látják, meg azt lesik, kibe lehet belekötni, mert nincs rajta teljes vegyvédelmi felszerelés. De az már nem jut el az agyukig, hogy értelmezni is kéne az adatokat, és kicsit azon is kéne gondolkodni, hogyan tovább. Az ugyanis szép és jó, hogy védjük az időseket és a betegeket, de majd mikor elmúlik ez az egész, és ott fogunk állni a tönkrement gazdasággal, akkor már késő lesz sírni. Bár úgyis ráfogják majd, hogy mindez szükséges volt...
2020. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

én anno a H1N1-et elkaptam, kb attól azt hittem, megdöglök.

42 fokos láz, kb 2 hétig agonizáltam tőle.

Ma meg mondja a hírekben, az a korona kb 10x erősebb annál...

Szóval aki károgja ezt, hogy nyugodtan menjünk csak ki az utcára, meg ne féljünk tőle, na ezeket fertőzném meg legelőször vele....

2020. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ollókezű Edward ***** válasza:
90%
6-os: Akkor a betegek és az idősek haljanak csak meg? Járulékos veszteség? Jó, jó tudni. Én 30-as vagyok több krónikus betegséggel, és még azért szeretnék élni. De nyugodtan köhögj a képembe, hátha elkapom...
2020. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!