Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feljelenthetnek-e ezért?

Feljelenthetnek-e ezért?

Figyelt kérdés

Az egyik kisebb városban, parkoltam egy elhagyott ház előtt kb egy óráig.

Telefonáltam, telefonoztam, kiszálltam, elszívtam egy-két cigit, majd odajött egy szomszéd, aki felelősségre vont, hogy mit keresek ott. Én megmondtam, hogy várakozó állásban vagyok, erre ő rendőrrel fenyegetett. Én ott hagytam, mivel eléggé erőszakosan viselkedett. Most aggódom, hogy feljelent. Ezért lehet eljárást indítani ellenem? Végtére nem tettem semmi rosszat, nem vagyok bűntetett előéletű, gondolom csak aggódott, hogy én megfigyelő álláspontban vagyok.


2021. ápr. 7. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem kérdeztél vissza, hogy mi az anyja köze van hozzá?

Közterületen azt csinálsz nagyjából, amit akarsz.

Gondolom egy 120 kilós 2 méteres embert nem talált volna be a majma.

2021. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy is. Az emberek kis falukban vigyáznak egymásra, és odafigyelnek rá, ha idegen autó, és ismeretlen emberek ácsorognak az utcán, mivel ott általában mindenki ismer mindekit, sőt, még a szomszéd gyakori vendégeit, rokonait is...
2021. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
#1 jó kis agresszív bunkó problémakezelés, gratula
2021. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Engem is idegesít, ha ismeretlen autó várakozik huzamosabb ideig, és járatja a motort a ház előtt, főleg éjjel, mert miért, mit akarhat?... Persze többnyire ártatlan oka van, telefonál, eltévedt, vár valakire... de az ördög nem alszik.
2021. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Ha szabályosan várakoztál, akkor semmit se tud csinálni.

Én megmondtam volna neki, hogy hívja nyugodtan a rendőrt, csak árulja el, mit fog nekik mondani a telefonba. "Itt parkol egy autó szabályosan, a sofőrje az autó mellett álldogál és cigarettázik. Kérem jöjjenek ki, mert ez tűrhetetlen!" Jót röhögnének rajta a rendőrök.

2021. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
A rendőrök is szarnak erre, szarjál rá te is. Sötét polgártársaimat kifejezetten biztatom, hogy húzzanak el feljelenteni.
2021. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!