Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feljelenthetnek ezért?

Feljelenthetnek ezért?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem egy személyiség tesztet és megadtam az adataimat...ma felhívták, hogy megkéne beszélni egy időpontot majd mondtam, hogy messze lakom onnan...szóval máskor hívnak...de mi van ha nem veszem fel a telefont, akkor ezért ugye nem jelenthetnek fel, hogy most ezzel + melót okoztam nekik ..😬 Szerintetek?😕

2018. okt. 15. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mivel jelentenek fel ? Hogy messze laksz vagy hogy nem vetted fel a telefont?
2018. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Alap ez az egész, hogy kiöltöttem gondolom kiértékelték aztán erre meg nem venném fel velük a kapcsolatot... :(
2018. okt. 15. 15:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg 18 éven felülieknek csinálják meg...én meg 17 vagyok...
2018. okt. 15. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelenthetnek fel. Semmi alapjuk nincs erre, nem okoztál kárt, ők léptek veled kapcsolatba, és ennek vállalták a költségét (hátha sikerül téged fizető ügyféllé tenniük).


(Amúgy meg a szcientológusok mehetnek a jó búsba.)

2018. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébként ez ingyenes lett volna...persze + a kb. 8000 forintnyi benzin mellett :D Szóval akkor nem tudnak nekem kárt okozni...köszi :)
2018. okt. 15. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Igen, ingyenes lett volna, ahol elmondják, hogy a személyiségedben talált hiányosságok és problémák (?) miatt melegen ajánlják neked a többtízezres tanfolyamot.


Tanuld meg; semmi sincs ingyen, ami tényleg értékes.

2018. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Akkor még jól is döntöttem...gondoltam, hogy egyebekre tuti ott hagynám az összes "vagyonomat"...köszi szépen! :)
2018. okt. 15. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!