Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova lettek az oldalról az...

Hova lettek az oldalról az emberek? Belefulladtak a húsvéti kölnibe vagy még mindig a sonkát emésztik?

Figyelt kérdés

Főként a felnőtt kapcsolatokat meg a szexualitást szoktam olvasgatni, de alig vannak kérdések utóbbi napokban. A héten valahogy én is jóval kevesebbet vagyok erre, de mintha mások is kevesebbet lennének. Alig van kérdés. Még a szokottnál is kevesebbnek tűnik.

Vagy rosszul látom, más máshogy tapasztalja?


2021. ápr. 8. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megunták az emberek, én nekem sok viszonyítási alapom nincs, de mikor elkezdődött a karantén meg ilyesmik( 2020 március) akkor rengetegen voltak.

Az előtt jöttem én is pár hónappal. Tavasz, enyhítések, tanulások ilyesmik:D

2021. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lassú kihalóban van az oldal.
2021. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most írják meg huszadszorra átfogalmazva a "szerintetek lesz nyitás 19-én?" kérdéseket.
2021. ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, igen, mind igaz sajnos. :(

De nekem már a múlt héthez képest is éles váltásnak tűnik, észrevehető csökkenésnek.


Ha hosszú távon nézzük, kár lenne az oldalért, mert szerintem akármi is van, trollok meg bármi, jó oldal ez. Időnként hasznos is tud lenni, de mindenesetre nagyon jó kis leeresztő program.

2021. ápr. 8. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
#3: Ez így igaz sajnos!!! Azokkal bezzeg tele az oldal.
2021. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én itt, az Emberek kategóriában vettem ezt észre, pont ma lepődtem meg, hogy milyen kevés új kérdés születik.

Lehet, hogy megunták az oldalt, de az is lehet, hogy más elfoglaltságot vagy csak valamilyen kötelességet, kötelezettséget találtak helyette és azokat helyezik előtérbe most. Nekem például most az egyetemi teendőim sokszorozódtak meg, emiatt használom kevesebbet az oldalt. (bár nem szokásom kérdéseket kiírni)

Az is valószínű, amit előttem is írtak: most enyhítések vannak, az emberek egyre többet mennek el otthonról, tavaszodik. És egyre inkább közeledünk a vizsgaidőszakhoz/érettségihez, valamint a tanévvégéhez is.


(off: azokat a sulinyitós kérdéseket ugyanaz a 2-3 ember irkálgatja ki valószínűleg. A 30 napos toplistán látszódik, hogy kimagaslóan sok pontot kapnak a kérdéseik miatt.)

2021. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!