Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen mélynek kell lennie...

Milyen mélynek kell lennie egy tónak ahhoz, hogy egy 'nemúszó' belefulladjon?

Figyelt kérdés
Csak érdekességből kérdezem. És nem, egyelőre nem szeretnék fulladás által kimúlni. Igen, van jobb dolgom is, mint ilyeneket kérdezni, de én most erre a lényeges kérdésre szakítottam időt. Aki tud esetleg, az válaszoljon.

2018. aug. 15. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan mélynek,hogy ne érjen le a lába.

Egyébként minél mélyebb annál könnyebb benne úszni.

2018. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél méteresbe is fulladtak már meg.
2018. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez most milyen kérdés? Ha nem ér le a lába, akkor előbb utóbb megfullad, mert a kapálózásba, meg abba, hogy mindig fellöki magát az aljáról abba elég gyorsan belefárad. Szerintem egy nemúszó egy 2,5 méteres vízbe simán belefullad.

17/F

2018. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Nyugalomban lévő víz esetében az, ameddig az orráig el nem ér a víz, illetve ez attól is függ, hogy milyen hamar tud kijutni ebből a szintből. Pl ha odébb lép párat és már csak állig ér, különösebben nincs gond, ha egyenletesen mély, akkor meg nincs különösebben veszélyben, szerintem az, aki nem tud úszni, legfeljebb mellmagasság-vállvonal-ig érő vízig menjen legfeljebb.
2018. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek!
2018. aug. 15. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos csak "ideális" esetben kell, hogy ne érjen le a lába az illetőnek.

Minden évben igen sokan fulladnak pl. a Balatonba, térdig érő vízbe is.

2018. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőkádba is fulladtak már bele.
2018. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!