Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi problémás...

Miért van ennyi problémás férfi manapság?

Figyelt kérdés
Az egyik zaklat, követett, nem érti a nem szót! Közöltem vele még egy üzenet bármi megyek a rendőrségre, elég volt 1 év belole! A másiknak csak a fittnes csajok kellenek akik non stop csak a teremben lógnak és 'percenkent'toltogetnek fel minden lt, meg azt is amit nem kéne... A harmadik egy élősködő, saját lábán megalni képtelen selejt aki játssza az eszét csak nem tudom mire. Jelenleg is abból van csak pénze, hogy bele mentek és többet fizetett neki a biztosító közben a bátyjával és az apjával lakik egy 2 szobás lakásban. A normális férfiak vagy foglaltak vagy ki mentek külföldre? Nem mielőtt nekem estek, nekem nem ikyenek kellenek! N29
2021. ápr. 8. 17:12
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
36-39 éves férfiakról beszélek. Elnézést ezt ki hagytam!
2021. ápr. 8. 17:16
 2/30 anonim ***** válasza:
53%
Ez tök érdekes, én meg épp készültem egy "Miért van ennyi problémás nő manapság?" kérdést kiírni.
2021. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Régen is sok barom volt, most is sok barom van. Nőből, férfiból is.
2021. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
31 éves férfiként meg pont azt érzem, hogy a normális, korombeli hölgyek mind foglaltak. 🤷‍♂️
2021. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy ja, mindig is tele volt a világ ökrökkel, csak manapság sokkal feltűnőbb, mert könnyebben el tudnak érni (telefon, e-mail, facebook stb.).
2021. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
67%
Pedig vagyunk még páran, csak nekünk, nekem (43) pont hasonló a gondom, csak a nőkkel.
2021. ápr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
50%
Beszél a kérdező normális férfiakról, miközben a fitness csajokra irigykedik és dúl benne a düh, amikért a kiszemeltje nem őt választotta.
2021. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
21%
7-es jaja gyanakszom, hogy egy hülye troll, de az is lehet tényleg egy rinya-nnna.
2021. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
7 miért is kéne, hogy, féltékeny legyek és miért is vagyok dühös? Ja... Azért mert én dobtam ki és nem úgy volt mint ahogy a kis buksidban el gondoltad? Na téged is oda kellett volna írnom... Az idióta buta kimaradt... Sok eszed van neked is. Mellesleg azt sem tudok ki vagyok mit csináltam vagy mit nem. Lehet, hogy én nem csak terembe jártam le és lehet tele vagyok ermekkel? Honnan tudod, hogy nem? Nevetséges vagy te is! Ide josz kötözködni, beszologat i... Mikor egy normális válasz lett ki írva hát nem tudom kettőnk közül ki a frusztrált, mert rajtad kívül mindenki normális választ írt....
2021. ápr. 8. 17:30
 10/30 A kérdező kommentje:
8 rinya? Nem volt kötelező else el olvasnod se energiát feccelned bele hogy ír.. IQ bajnok
2021. ápr. 8. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!